Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 листопада, 13:51:13

Брифінг Євгена Магди "Зміни у суспільній свідомості, як ключ до змін у державі"

09.11.2015   11:40Агенцiя

У  понеділок, 9 листопада об 11.40 у прес-центрі «Місцеві вибори 2015. Чернігівщина» відбудеться брифінг Євгена Магди "Зміни у суспільній свідомості, як ключ до змін у державі".

 

Запрошуємо до участі представників громадських організацій,  політичних партій і засобів масової інформації.

Місце проведення: Чернігів, вул.Шевченка, 5, прес-центр «Місцеві вибори – 2015. Чернігівщина» (4 поверх).

Дата проведення: понеділок, 9 листопада об 11.40

Довідка.

Євген Магда - політичний експерт, журналіст. Кандидат політичних наук. Директор Центру суспільних відносин. Автор книги «Гібридна війна: вижити й перемогти» - першого у світі видання, що анатомує кремлівську агресію проти України.

 

Останні новини Чернігівщини

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

У Чернігові вшанували Героїв до Дня Гідності та Свободи 12:38

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Цього дня у Чернігові провели урочистий захід на знак поваги до патріотизму та мужності співгромадян, які стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору під час Помаранчевої революції у 2004-му та революції Гідності у 2013-2014 роках.

На Чернігівщині внаслідок російської атаки загинула жінка: поліція документує злочин росії

На Чернігівщині внаслідок російської атаки загинула жінка: поліція документує злочин росії 10:51

Вчора російська армія вкотре атакувала Чернігівщину безпілотниками. У Понорницькій громаді Новгород-Сіверського району ударний безпілотник поцілив по продовольчому магазину - загинула співробітниця, 1969 р.н.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини