Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 вересня, 03:03:21

Обговорення на тему альтернативних джерел енергії

19.10.2015   16:00Агенцiя

Обговорення на тему альтернативних джерел енергії відбудеться в понеділок, 19 жовтня, о 16:00 в дискусійному клубі «Експерта думка» у місті Чернігові. Аудиторії буде представлений документальний фільм Ігоря Чайки «Газова революція чи газовий цугцванг?» Організаторами виступає студія медіа-проектів «Вартові демократії» спільно з Громадянською мережею ОПОРА та ДК «Експертна думка».

Фільм, який був знятий в США та Україні, має показати всі переваги й «підводні камені», пов’язані з видобутком нетрадиційного газу. Він дозволить побачити чітку різницю між міфами і реальним станом речей, що існують в українському інформаційному просторі щодо видобутку сланцевого газу, та продемонструє реальні переваги для національної та регіональної економіки, рівня та якості життя місцевих громад.

Під час роботи в США знімальна група побувала на місцях видобутку сланцевого газу в штатах Пенсильванія та Огайо (на родовищах Marcellus та Utica), побувала на будівельних майданчиках, бурових установках, місцях проведення гідророзриву, де провели ретельні дослідження всього процесу.

Захід проводиться за сприяння Бюро підтримки медіа-проектів Державного департаменту США і Посольства США в Україні та Проекту «Український інститут газу нетрадиційних джерел».

Дата проведення: 19 жовтня.

Місце проведення: дискусійний клуб «Експерта думка» (м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 6а).

Початок: 16:00.

Останні новини Чернігівщини

Прославляємо ніжинський огірок

Прославляємо ніжинський огірок 17:36

У Ніжині можна не лише дізнатись чимало цікавого з історії краю, але й відпочити на святкових заходах, які стали традиційними для нашого міста.

Дослідження пагорба біля Єлецького монастиря

Дослідження пагорба біля Єлецького монастиря 17:18

Минулого тижня, у рамках розробки проекту з укріплення схилу та пагорбу біля Єлецького монастиря здійснювалися роботи з дослідження ґрунтів на зазначеній ділянці.

У Чернігові відкрито унікальну виставку відомого фотохудожника Віктора Кошмала, присвячену Дню рятівника

У Чернігові відкрито унікальну виставку відомого фотохудожника Віктора Кошмала, присвячену Дню рятівника 17:09

16 вересня у Чернігівському "Міському Палаці культури імені В'ячеслава Радченка" відбулося урочисте відкриття унікальної виставки відомого фотохудожника Віктора Кошмала, присвяченої Дню рятівника.

Погоджувальна рада затвердила перелік питань сорок п’ятої сесії Чернігівської міськради сьомого скликання

Погоджувальна рада затвердила перелік питань сорок п’ятої сесії Чернігівської міськради сьомого скликання 13:04

Засідання Погоджувальної ради перед сорок п’ятою сесією Чернігівської міської ради сьомого скликання відбулося в Чернігівській міській раді 16 вересня.

Чергове навчання для працівників центрів соціально-психологічної реабілітації дітей

Чергове навчання для працівників центрів соціально-психологічної реабілітації дітей 12:17

Службою у справах дітей Чернігівської ОДА проведенно семінар-тренінг «Сучасні практики соціально-психологічної реабілітації дітей у закладах соціального захисту» для керівників, вихователів та психологів центрів соціально-психологічної реабілітації дітей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини