Акція "Європа без торгівлі людьми!"
18 жовтня громадські активісти проведуть акцію під гаслом "Європа без торгівлі людьми!", приурочену до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.
Захід спрямований на привернення уваги державних інституцій та населення до проблеми торгівлі людьми у регіонах.
Політична та економічна ситуація в Україні негативно вплинула на усі сфери життя суспільства. Протидія торгівлі людьми не визначається як пріоритетна діяльність. У зв'язку з цим виникає необхідність привернення уваги до даної проблеми з новою силою. Україна залишається країною постачання, транзиту та стала країною призначення - випадки торгівлі людьми також зафіксовано всередині України. «За нашими даними, більше 120 тисяч українців стали жертвами торгівлі людьми з 1991 року. Міжнародна організація з міграції (МОМ) допомогла майже 12 тисячам жертвам торгівлі людьми розпочати нове життя, – наголосив Манфред Профазі, Голова Представництва МОМ в Україні. – Але актуальність проблеми не зменшується, люди продовжують від неї страждати». Це стосується і мешканців Чернігівської області, яка є одним з лідерів трудової міграції.
В рамках Всеукраїнської акції одночасно пройдуть масові заходи в 17 обласних центрах України. Під час заходу планується розповсюдження друкованої продукції відповідної тематики, активна взаємодія організаторів зі ЗМІ, популяризація номеру Національної безкоштовної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів (безкоштовно номери 0800-505-501 та 527 - безкоштовно для користувачів стаціонарних телефонів та операторів мобільного зв’язку) та символічний запуск повітряних кульок на знак підтримки процесів зменшення явища торгівлі людьми в Європі.
Захід проводить Чернігівський громадський комітет захисту прав людини спільно з Департаментом сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації.
У Чернігові акція відбудеться в неділю, 18 жовтня 2015 року, на Алеї героїв з 12:00 до 14:00.
Контактна особа: Наталія Піддубна, тел.: 063-049-72-56
Останні новини Чернігівщини
Підприємства переробної промисловості та торгівлі забезпечили майже 35 % податкових надходжень до бюджету 14:01
За січень–серпень 2025 року найбільшими платниками податків стали підприємства переробної промисловості та оптової й роздрібної торгівлі. Вони забезпечили відповідно 17,6 % та 16,7 % усіх надходжень до Зведеного бюджету України.

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин 13:25
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Ніжин у одержанні неправомірної вигоди для себе, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).
Чернігівці літнього віку можуть вивчати англійську на безоплатному онлайн-курсі — деталі 13:03
У Чернігові стартує безоплатний онлайн-курс англійської мови для людей літнього віку. Навчання проходить одразу на кількох рівнях — від початкового до Pre-Intermediate.

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22
Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:15
Протягом минулої доби зареєстровано 26 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 23 пожежі та 1 аварійну ситуацію на системах життєзабезпечення. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.