Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 лютого, 14:25:31

БЕНЕФІС Мирослави Витриховської "МАТІНКА КУРАЖ ТА ЇЇ ДІТИ"

10.10.2015   18:00Агенцiя

10 жовтня Чернігівський молодіжний театр запрошує усіх на ювілей провідної актриси театру Мирослави Витриховської на виставу «МАТІНКА КУРАЖ ТА ЇЇ ДІТИ» о 18:00.

Як писав театральний критик Олег Вергеліс - «Не кожна актриса спроможна не лише достойно відтворити на сцені цей образи, але навіть взятися за таку роботу. Мирослава Романівна не побоялася і перемогла. Навантаження на акторку в такому спектаклі надзвичайне. Практично три години в неї "великий план". Мирославі Витриховській вдалося втілити один із найбільш "віроломних" образів світової культури. Образ повзучого зла, буденного пекла. Цей образ прокладає проклятий маршрут, бо це дорога, яка веде до мотлоху. До вселенської катастрофи.»

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівській ОДА створюється Департамент культури, молоді та спорту

У Чернігівській ОДА створюється Департамент культури, молоді та спорту 13:38

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та з метою оптимізації структури Чернігівської облдержадміністрації 21 лютого голова ОДА Андрій Прокопенко підписав розпорядження, згідно з яким створюється Департамент культури, молоді та спорту облдержадміністрації.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:31

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1213 випадків захворювання (підозри) на кір.

Про державну субвенцію та Адама Киселя

Про державну субвенцію та Адама Киселя 13:22

Чи отримає Киселівська ОТГ, так само як інші, де вибори пройшли у грудні минулого року, державну інфраструктурну субвенцію? Це одне з питань, що прозвучало під час семінару в Киселівці.

Куликівець Олександр Чава став абсолютним чемпіоном області з армрестлінгу

Куликівець Олександр Чава став абсолютним чемпіоном області з армрестлінгу 13:12

22 лютого у Прилуках проходив Чемпіонат області з армрестлінгу. Серед учасників чемпіонату і 25 -річний атлет-рестлер Олександр Чава з Куликівки.

У Кіптівській ОТГ пишуть проєкти громадського бюджету

У Кіптівській ОТГ пишуть проєкти громадського бюджету 13:00

У Кіптівській ОТГ пройшов марафон з написання проектів громадського бюджету, який цього року громада реалізує вперше. З міського бюджету передбачено виділити 150 тис. грн, що будуть спрямовані на ініціативи жителів адміністративного центру і сіл громади.