Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 23:46:52

Семінар-практикум "ВІДКРИВАЄМО АВТЕНТИЧНУ ЧЕРНІГІВЩИНУ"

03.10.2015   10:00Агенцiя

Захід проводиться під егідою Міністерства культури України Громадська організація «Всеукраїнська академія автентики» Запрошуємо на новаторський Семінар-практикум «ВІДКРИВАЄМО АВТЕНТИЧНУ ЧЕРНІГІВЩИНУ"».

На цьому семінарі ми будемо глибше пізнати та відкривати для себе унікальний, автентичний світ Чернігівського краю.
Ми об'єднуємо найкращих майстрів, музейників, колекціонерів, збирачів старожитностей, істориків, етнографів, громадських та культурних діячів та просто людей , які цікавляться справжньою українською культурою та не байдужі до долі народних надбань та скарбів!

Неймовірна атмосфера Чернігівського, давнього, історичного духу буде присутньою на заході.
До нашої уваги буде запропонована унікальна виставка українського строю Чернігівського району Юрія Дахно та сучасні, вишукані твори, створені на основі автентичних Ольги Костюченко.
Ми запропонуємо процедуру паспортизації текстильних виробів.
Ми всі матимемо можливість долучитись до Майстер-класу по вишивці по сітці та інших складних технік під керівництвом Заслуженого майстра народної творчості Надії Вакуленко.
А також дуже приємний та цікавий, незвичайний Майстер-клас від Олги Костюченко з вибійки. ( Вибійка, думаю заворожує кожного і просто неможливо бути байдужим до цього процесу)
Кожен з Вас зможе щось для себе "набити" :)
Живе спілкування з носіями автентичної культури!!!!

Проведення семінару заплановано на 10 годину 3 жовтня 2015 року у місті Чернігові в Художньому музеї за адресою в. Горького 6(територія валу).
Реєстрація розпочнеться о 9 годині ранку.
Про бажання взяти участь та реєстрації у заході просимо повідомити на електронною адресою: akademiya.avtentyky@gmail.com

П.С. Так як захід немає зовнішнього фінансування, пропонуємо вийти на самозабезпечення своїх заходів. Ви можете оплатити самі за рахунком вартість друкованих матеріалів та канцелярії (100грн) Цей внесок є виключно благодійним, не обов'язковим для всіх тих, хто хоче і може допомогти у створенні гарного успішного заходу.
Дякую за розуміння, надіюсь, що нас (однодумців буде багато)
Чекаємо на Вас!
Долучайтесь до справжнього!

Останні новини Чернігівщини

 У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп.

У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп. 15:17

Це обладнання, що працюватиме у жіночій консультації, дозволяє діагностувати захворювання шийки матки: на монітор за допомогою високоточної оптичної системи виводиться збільшене зображення в кольорі, а пацієнтка може сама бачити процес дослідження.

Про організацію Всеукраїнського конкурсу  наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»

Про організацію Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» 15:14

Державна установа «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, молодих вчених, створення умов для її творчого зростання, підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації започатковує

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб 15:08

З початку вакцинальної кампанії станом на 17.01.2022 року в області щеплено всього 765 208 осіб.

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе 14:59

Активна молодь Кіптівської та Бахмацької громад навчилась складати плани дій для реалізації молодіжних ідей на тренінгах, які провів Центр «Доброчин» 13 та 14 січня 2022 року.

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря 14:54

Сімейний лікар — це той фахівець, до якого варто звертатися при перших проблемах зі здоров’ям, якщо мова не про екстрену медичну допомогу. Якщо турбують якісь незрозумілі симптоми, дискомфорт чи біль. Потрібна консультація, встановлення діагнозу, складання графіку вакцинації у разі порушення календаря щеплень, електронний рецепт на “Доступні ліки”, інсулін та електронні направлення.