Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 18 жовтня, 01:25:15

Прем’єра від "Театру 23" - вистава "Моя планета"

21.09.2015   19:00Агенцiя

21 вересня о 19.00 відбудеться ПРЕМ'ЄРА нової вистави "Театру "23" «МОЯ ПЛАНЕТА» за адресою вул.Стаханівців 8, Палац культури (р-н Шерстянка).
«Моя планета» - це авторський експериментальний проект театру. Лібрето було створено режисером спільно з акторами. За жанром – це пластичний і трохи комічний шарж. Шарж на світ, в якому ми живемо і який ми самостійно створюємо навколо себе, шарж на людей, які граються, ніби діти, в дорослі ігри. Історія починається з того, що колись на нашій планеті з’явилась Людина…. І не одна… І кожен хоче бути найголовнішим, найкращим, володіти усією планетою…Історія і лірична і комічна.
Вистава будується на пластиці і пантомімі, протягом вистави ми чуємо всього декілька слів.
Запрошуємо всіх на перегляд. Вистава триває 50 хвилин.
Дана вистава відбувається за підтримки Управління культури міської ради та Британської
Ради.
Режисер - Тетяна Янко
Хореограф - Тетяна Ведмідь
Візуалізація - Роман Біб
Актори - Олексій Самойленко, Ольга Артюх, Лілія Сухицька, Юрій Дробноход, Катерина Шпак, Дарина Шевчук, Дар'я Йовенко.
Замовлення запрошень за тел. 093 92 65766
099 0967793
Або пишіть нам!
Благодійний внесок будь-який))))

 

Останні новини Чернігівщини

Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44

Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.

СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02

Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.

Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07

Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.

Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45

Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.

«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23

Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини