Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 серпня, 21:42:49

Чернігівська митниця закриває в Чернігові та переносить до Козельця митний пост “Чернігів”. Реформування чи погіршення бізнес-клімату Чернігівщини?

16.09.2015   12:30Агенцiя

Сьогодні о 12.30 відбудеться термінова прес-конференція щодо наступної тематики. "Чиста політика"

15 вересня 2015 року керівництво митного посту “Чернігів вантажний” зібрало митних брокерів Чернігівщини та офіційно оголосило про подальшу неможливість (з 01.10.2015) оформлення зовнішньоекономічних вантажів у місті Чернігові та перенесення цієї діяльності Чернігівської митниці до смт. Козелець Чернігівської області.

Представники підприємств Чернігівщини, які здійснюють експорт-імпорт продукції та митні брокери, стурбовані таким раптовим, мало зрозумілим рішенням ДФС України.

Це рішення, яке було оголошене офіційно та публічно,  значно погіршує умови роботи десятків підприємств регіону з оформлення митних вантажів та вносить додаткові затрати на логістичні операції. Це ніщо інше як погіршення бізнес-клімату Чернігівщини, що суперечить політиці Президента та Кабміну України. Це приклад прийняття кулуарних, непрозорих рішень, які є передумовою для корупції.

В обласному центрі Держмитслужбою України було погоджено створення митно-вантажного комплексу, що сім останніх років діє за принципом єдиного вікна. Тут розташовані не тільки необхідні підрозділи Чернігівської митниці, а і сервісні служби та офіси інших контролюючих органів, які причетні до митного оформлення вантажів.

Виникає питання, в зв'язку з чим постає необхідність руйнування відпрацьованого роками механізму здійснення експортно-імпортних операцій, що бездоганно відповідає всім вимогам чинного законодавства?

Чи є дії керівника Чернігівської митниці Шавлака О.В. з переносу митного посту з обласного центру за 70 км від нього економічно, логістично та організаційно обґрунтованими?

Чи знову під прикриттям проведення реформ, здійснюється перерозподіл бізнесу?

І, взагалі, чи існує наказ ДФС про закриття митного посту “Чернігів вантажний” та переносу митного оформлення зовнішньоекономічних вантажів у смт. Козелець? Оскільки, Керівництво Чернігівської митниці відмовляється надати копію наказу ДФС або, навіть, назвати його реквізити (номер, дату і т.п.)

Експортери та імпортери Чернігівщини нагадують керівництву ДФС України та особисто керівнику Чернігівської митниці Шавлаку О.В., що митниця — в першу чергу сервісна організація, яка зобов'язана сприяти суб'єктам ЗЕД в їх діяльності, в тому числі, і для наповнення обласного та державного бюджетів.

Ми звертаємось до правоохоронних органів з проханням перевірити законність вказаних дій посадових осіб Чернігівської митниці ДФС України.
 

Останні новини Чернігівщини

Розкрито вбивство 7-річної дитини. Батькові повідомлено про підозру

Розкрито вбивство 7-річної дитини. Батькові повідомлено про підозру 15:49

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури розкрито вбивство малолітнього хлопчика, яке мало місце на початку червня 2022 року у Прилуцькому районі.

Поліцейські Корюківщини взяли участь у меморіальному молодіжному забігу на честь загиблих воїнів

Поліцейські Корюківщини взяли участь у меморіальному молодіжному забігу на честь загиблих воїнів 15:48

Сьогодні у Мені відбувся молодіжний забіг на знак вшанування пам’яті земляка — Віталія Горбача, а також усіх загиблих захисників України. До нього долучилися й поліцейські місцевого відділення Корюківського райвідділу поліції. Дистанція забігу склала два кілометри.

Допомога пораненим воїнам від чернігівських школярок

Допомога пораненим воїнам від чернігівських школярок 15:32

У Чернігові дівчатка-підлітки вирішили зібрати кошти для поранених воїнів. Діти влаштували імпровізований «магазин» на одній з найбільших вулиць обласного центру, неподалік від місцевого ринку.

Близько 200 «прильотів»: росіяни били з «Градів» по прикордонню Сумщини та Чернігівщини

Близько 200 «прильотів»: росіяни били з «Градів» по прикордонню Сумщини та Чернігівщини 15:29

російські війська обстріляли чотири громади на Сумщині та одну на Чернігівщині.

Чернігівський міський голова зустрівся з волонтерами та представниками громадських організацій з нагоди Дня молоді

Чернігівський міський голова зустрівся з волонтерами та представниками громадських організацій з нагоди Дня молоді 15:24

У Чернігові волонтерів, представників громадських та благодійних організацій, інших об’єднань, що надають підтримку дітям та молоді, нагородили почесними відзнаками Чернігівської міської ради сьогодні, 12 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини