Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 лютого, 04:10:53

Відкриється обеліск Пам’яті жертв Другої світової війни

13.09.2015   12:00Агенцiя

13 вересня о 12-00 на території Музейно-меморіального комплексу партизанської слави “Лісоград” з нагоди 70-річчя завершення Другої світової війни на знак примирення та скорботи відкриється обеліск Пам’яті жертв Другої світової війни.
Пам’ятний знак споруджений коштами німецького фонду “Коло друзів міста Щорса”.

Останні новини Чернігівщини

Компенсації для роботодавців від служби зайнятості 15:28

У 2025 році на Чернігівщині завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсації від служби зайнятості надано 700 роботодавцям. Їм виплачено 20,8 млн грн.

Зареєструвала ТОВ на окупованій Луганщині та платила податки в бюджет держави-агресора — повідомлено про підозру підприємиці 15:21

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жительці міста Луганськ у фінансуванні тероризму (ч. 1 ст. 258-5 КК України).

Чим живуть ветерани Чернігівщини: про потреби та точки дотику – з профільною міністеркою 15:20

Наталія Калмикова, міністерка у справах ветеранів України, відвідала Чернігівщину з новим робочим візитом. Сьогодні – в день четвертих роковин повномасштабного вторгнення.

Готовність Чернігівщини до повеней і паводків – на засіданні обласної комісії ТЕБ та НС 15:16

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС. Основна увага – підготовці до можливої весняної повені. До засідання долучився заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Демчук.

Чернігівська команда - у п’ятірці найкращих на юніорському чемпіонаті України з легкої атлетики 15:14

З 21 до 22 лютого в Києві відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини