Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 лютого, 19:32:30

Акція "Колись я був безпритульним…"

16.08.2015   18:30Агенцiя

До дня захисту безпритульних тварин, який весь світ відзначає 16 серпня, за ініціативи громадської організації «Об’єднання захисту безпритульних тварин «Щаслива доля» проводиться акція «Колись я був безпритульним…». Акція відбудеться 16 серпня, в парку напроти Мегацентру, біля круглого, непрацюючого фонтану о 18.30.

А може ви давно мрієте про тварину, та не наважуєтесь взяти «з вулиці», а на високопородне кошеня чи цуценя у вас не вистачає коштів? Тоді на Вас ми також чекаємо в цю неділю! Ви зможете особисто поспілкуватись з тими, хто наважився і не жалкує!
Або Ви маєте власних тварин, нехай і не колишніх безхатченків, та допомагаєте безпритульним перетримками, харчуванням, оплатою медичних послуг. Ви слідкуєте за долею тварин, які попали у біду, та переймаєтесь їхнім щастям? На Вас ми чекаємо також!!! Приходьте і особисто поспілкуйтесь зі своїми улюбленцями!

А можливо ви куратор тварини, яка зараз в пошуку родини. Тоді Вам і вашому підопічному також на наш захід! Вдягніть на тварину одежину з написом «Шукаю родину», і хто знає, можливо саме 16 серпня 2015 року стане для неї доленосним!

Отож загалом ми чекаємо на всіх, на господарів і волонтерів, на тих хто знає нас давно і на тих, хто вперше про нас чує (читає), «собачників» і просто любителів тварин, тих хто вірить, що добро врятує світ і тих, хто вже сумнівається – ми повернемо Вашу віру. Приходьте, і давайте ТВОРИТИ ДОБРО РАЗОМ!!!   

Останні новини Чернігівщини

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом 16:41

Сьогодні на Чернігівщині перебуває делегація Представництва Європейського Союзу в Україні на чолі з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом.

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році 14:02

25 лютого відбулося чергове засідання Президії Федерація профспілкових організацій Чернігівської області (ФПО). Одним з питань порядку денного був звіт голови Молодіжної ради ФПО (МР) Віталій Копиш про діяльність у минулому році.

Територіальні громади та їх генеральні плани

Територіальні громади та їх генеральні плани 13:56

Актуальні питання планування населених пунктів, розробки та затвердження містобудівної документації і її стратегічної екологічної оцінки обговорювали посадовці Сосницької, Коропської, Понорницької, Новгород-Сіверської і Менської об’єднаних територіальних громад.

У пункті пропуску

У пункті пропуску "Нові Яриловичі" відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи з питань інтегрованого управління кордонами 11:30

25 лютого в пункті пропуску «Нові Яриловичі», що на кордоні з Білоруссю у Чернігівській області, відбулося виїзне засідання Міжвідомчої робочої групи з питань координації інтегрованого управління кордонами.

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу 11:14

Заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Володимир Пулін прокоментував стан готовності медичної галузі Чернігівщини до можливого поширення коронавірусу. За його словами, в області розроблено чіткий план з недопущення занесення та розповсюдження даного захворювання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини