Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 жовтня, 11:02:43

Презентація сайту громадського контролю якості пасажирського транспорту м. Чернігова

12.08.2015   11:00Агенцiя

12 серпня об 11:00 в дискусійному клубі «Експертна думка» відбудеться презентація сайту громадського контролю якості пасажирського транспорту м. Чернігова.

Метою проекту – підвищити рівень якості надання послуг пасажирських перевезень шляхом збору зауважень, скарг та пропозицій від пасажирів за допомогою онлайн-сервісу  (bus.cn.ua).

Сайт створений за підтримки Чернігівської обласної державної адміністрації у рамках виконання Програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2012—2015 роки «Чернігівська громада».

На захід запрошені представники Управління транспорту та зв.язку Чернігівської міської ради, які пояснять практичну реалізацію цього сервісу.

Також представникам ЗМІ та небайдужим чернігівцям під час презентації сайту будуть представлені всі можливості цього сайту. Передбачається, що за допомогою цього сайту чернігівці впиватимуть на покращення якості послуг пасажирських перевезень.

Контактна особа: Тетяна Романова, 093 593 02 77

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині відкриті всі виборчі дільниці

На Чернігівщині відкриті всі виборчі дільниці 10:27

Дільничні виборчі комісії Чернігівської області працюють у штатному режимі. Дві дільниці відкрилися із невеликою затримкою через вирішення технічних питань.

Прес-конференція про початок дня голосування у прес-центрі "Чернігівський вибір" 09:10

25 вересня о 9.00 у прес-центрі "Чернігівський вибір" розпочалася пресконференція про початок дня голосування у Чернігівській області

Сьогодні - вибори до місцевих рад

Сьогодні - вибори до місцевих рад 07:40

25 жовтня в Україні проводять вибори до органів місцевого самоврядування. Громадяни будуть обирати депутатів до місцевих рад та мерів своїх населених пунктів. Голосування розпочинається о 08:00 і триватиме до 20:00. Потім виборчі дільниці закриються й розпочнеться підрахунок голосів.

25 жовтня - День автомобіліста

25 жовтня - День автомобіліста 07:27

День автомобіліста святкують в останню неділю жовтня. Святкують День працівника автотранспорту, або, як його ще називають - День водія - не тільки ті шофери, хто сидить за кермом.