Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 15:19:48

Виїзне засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів

02.03.2012   11:00Агенцiя

2 березня об 11-00 годині в малому залі засідань Прилуцької районної ради (1 поверх, адмінбудинку) відбудеться виїзне засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів.

На розгляд комісії виносяться наступні питання:

- Про екологічну ситуацію в нафтодобувних районах області та вплив її на стан здоров'я населення (спільно з постійною комісією з питань охорони здоров'я га захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС).

- Виконання рішень обласної ради від 25 березня 2011 року «Про затвердження переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2011 рік» та «Про затвердження додаткового переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2011 рік» по напрямку використання «Утилізація пестицидів в Чернігівській області».

- Про погодження переліку об'єктів, що планується фінансувати у 2012 році за рахунок обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

- Про стан та перспективи розвитку мінерально-сировинної бази у Чернігівській області. Проблемні питання у сфері надрокористування.

- Про погодження надання спеціальних дозволів на користування надрами

- Про виконання в області Указу Президента України від 19.08.2011 року №725 «Про невідкладні заходи щодо захисту власників земельних ділянок та земельних часток(паїв)».

- Щодо діяльності державних адміністраторів дозвільних центрів. (Про сучасний стан та проблемні питання у реалізації господарюючими суб'єктами сільськогосподарської продукції, зокрема, зернових у Чернігівській області після набрання чинності окремих положень Закону України «Про дозвільні документи у сфері господарської діяльності») та щодо перспективи створення регіонального фонду по зерну.

- Про стан ведення мисливського господарства користувачами мисливських угідь у Варвинському, Ічнянському, Прилуцькому та Срібнянському районах.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.