Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 травня, 19:03:16

ГО "MART", ЄВЦ та Психологічна кризова служба проінформують про спільні дії на підтримку учасників АТО та членів їх сімей

14.07.2015   10:30Агенцiя

У вівторок, 14 липня, о 10:30 в конференц-залі готелю "Україна" відбудеться прес-конференція метою якої є оприлюднення результатів спільної роботи організацій, що займаються всебічною підтримкою учасників АТО та членів їх сімей.

Під час прес-конференції учасники матимуть нагоду дізнатися:
·  про спільну роботу Чернігівського обласного військового комісаріату та громадськості;
·  про найбільш болючі питання з якими звертаються учасники АТО та члени їх сімей до юристів ГО "MART";
·  про роботу психологів під час відбору та підготовки мобілізованих, психологічну реабілітацію учасників АТО та членів їх сімей;
·  про діяльність волонтерів направлену на підтримку учасників АТО та членів їх сімей;
·  безпосередньо від родини загиблих про проблеми з якими вони стикаються.

До участі у презентації запрошені:
· Вадим Лільчицький - заступник військового комісара Чернігівського обласного військового комісаріата;
·  Інна Сімакіна - координатор юридичної приймальні ГО "MART";
·  Альона Сидоренко - Голова чернігівського осередку "Психологічної кризової служби";
·  Інна Різуха - представник ЄВЦ;
·  та інші.

Після завершення заходу буде організовано трансфер бажаючих журналістів для участі в Круглому столі з питань правової допомоги учасникам АТО в якому приймуть участь правозахисники, адвокати, представники органів юстиції, учасники громадських та волонтерських організацій. Круглий стіл відбудеться в конференц-залі готелю «Придеснянський» о 12.00.
Спільна прес-конференція ГО "MART", ЄВЦ та Психологічної кризової служби відбудеться 14 липня о 10:30 в конференц-залі готелю "Україна" (пр. Миру, 33, четвертий поверх).

Останні новини Чернігівщини

 Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю

Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07

Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

22 травня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини