Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 травня, 02:35:21

Засідання за "круглим столом" на тему: "Обговорення заходів забезпечення стратегії біологічної безпеки в Чернігівській області на 2015-2020 роки"

23.06.2015   10:00Агенцiя

23 червня з 10:00 до 18:00 год. відбудеться засідання за "круглим столом" на тему "Обговорення заходів забезпечення стратегії біологічної безпеки в Чернігівській області на 2015-2020 роки".
Програма заходу: 10:00-15:00 год. - доповіді, 15-18 год. - обговорення.

Організаторами заходу виступають Головне управління ветеринарної медицини в Чернігівській області та Комітет з питань санітарно-епідеміологічного благополуччя населення, життєдіяльності людини та пест-контролю Громадської ради при Чернігівській обласній державній адміністрації.

Під час заходу планується обговорити наступні питання:
"    надзвичайної біологічної загрози африканської чуми свиней (АЧС) та механізмів здійснення профілактичних заходів, зокрема розробка проекту заходів з питань профілактики АЧС у Чернігівський області згідно до стандартів безпеки ЄС;
"    розробки звернень органів виконавчої влади, комісій, комітетів, громадських об'єднань по залученню державних органів, міжнародних структур та підприємств, організацій всіх форм власності до спільних дій по попередженню розповсюдження АЧС у Чернігівській області шляхом технічної та методологічної допомоги;
"    про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 08.04.2015 № 214 "Про методику формування спроможних територіальних громад".
До участі в заході запрошуються представники структури ветеринарної медицини в Чернігівській області, державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Чернігівській обласній державній адміністрації, господарств, підприємств, установ та організацій різних форм власності області та представники засобів масової інформації.
Крім того, враховуючи актуальність питань, що обговорюватимуться під час заходу, до участі також запрошені представники Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України, Державної санітарно-епідеміологічної служби України, МОЗ України, МВС України, МНС України, Державної прикордонної служби України, Інституту медицини праці НАМН України, Громадської ради при Державній санітарно-епідеміологічної службі України, Українського НДІ медицини транспорту, Національного координатора проекту ЄС ФАО, UPCA, Національної комісії України з Кодексу аліментаріус.

Місце проведення заходу: м. Чернігів, вул. 1-го Травня, 180 (у приміщенні Головного управління ветеринарної медицини в Чернігівській області).

Для отримання додаткової інформації звертайтеся до контактної особи: Ляхович Мирослав Степанович, голова Комітету з питань санітарно-епідеміологічного благополуччя населення, життєдіяльності людини та пест-контролю Громадської Ради при Чернігівській ОДА, тел. (067) 460 98 88, електронна адреса: chzgz@ukr.net.

Останні новини Чернігівщини

   Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону

Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону 16:24

Причому як для роботодавців, так і для шукачів роботи, ця послуга цілком безкоштовна. Переконатися в цьому вже сьогодні мають змогу три підприємства, а саме: ТП «Прилукитепловодопостачання» АТ «Облтеплокомуненерго» та ТОВ «Ніжин ТеплоМережі».

Чернігівські багатоповерхівки готуватимуть до зимового сезону, обстежуючи системи опалення. Власників помешкань у вказану дату просять бути вдома

Чернігівські багатоповерхівки готуватимуть до зимового сезону, обстежуючи системи опалення. Власників помешкань у вказану дату просять бути вдома 15:59

Виявлятимуть та усуватимуть пориви та пошкодження систем опалення будинків, які могли утворитися після замерзання і розмерзання внутрішньобудинкових теплових мереж у той час, коли Чернігів був під прицілом російської артилерії та авіації.

На Чернігівщині поліцейські вилучили у наркоторгівця заборонені речовини вартістю понад 2 мільйони гривень

На Чернігівщині поліцейські вилучили у наркоторгівця заборонені речовини вартістю понад 2 мільйони гривень 15:53

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції та регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю затримали 32-річного мешканця Прилук, у якого виявили загалом 7 кілограмів психотропних речовин та наркотичних засобів. Затриманому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

У Чернігові до 3 червня не буде гарячої води, - Чернігівська ТЕЦ

У Чернігові до 3 червня не буде гарячої води, - Чернігівська ТЕЦ 15:46

КЕП "Чернігівска ТЕЦ" повідомляє, що гаряча вода, як раніше було заявлено, з 20 травня в будинки та установи міста подаватись не буде.

Укрзалізниця призначає новий поїзд «Суми-Чернігів-Івано-Франківськ»

Укрзалізниця призначає новий поїзд «Суми-Чернігів-Івано-Франківськ» 15:43

Укрзалізниця призначає новий двогрупний поїзд та з’єднує Суми та Чернігів з Івано-Франківськом.

АНОНСИ ПОДІЙ