Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 січня, 22:00:37

Круглий стіл "Безпритульні тварини. Вимога часу – європейський підхід"

22.06.2015   11:00Агенцiя

22 червня 2015 року об 11.00 у приміщенні експертного клубу «Чиста політика» (м. Чернігів, вул. Полуботка, 6-А) відбудеться засідання «круглого столу» на тему:
«Безпритульні тварини. Вимога часу – європейський підхід».

Круглий стіл присвячений необхідності впровадження комплексного підходу до зменшення чисельності безпритульних тварин гуманними методами.
Будуть підведені підсумки чотирирічної реалізації Програми охорони тваринного світу, регулювання чисельності безпритульних тварин в м. Чернігів на 2011 – 2015рр. Також порівняємо результати роботи у Чернігові з досягненнями інших українських міст у цьому напрямку.
Головна увага буде присвячена питанню реєстрації домашніх тварин.
Відбудеться презентація інноваційного проекту по реєстрації домашніх тварин у м. Чернігів. Це сучасне рішення для реєстрації тварин з`явилось завдяки українсько-американському стартапу Pet-register.net. Проект є частиною Європейського об`єднання баз даних Europetnet та вже впроваджується в інших містах України. За підтримки Міністерства екології
та природних ресурсів цей міжнародний проект має стати загальнодержавною платформою ідентифікації тварин.
У заході візьмуть участь депутати Чернігівської міської ради, представники ГО «Інститут сучасних проблем України» та ГО «Центр сприяння ідентифікації тварин». До участі також запрошені представники виконавчої влади Чернігівської міськради, Ради регіонального розвитку Чернігівської
області, Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА, Управління ветеринарної медицини в м. Чернігові.

Будемо раді бачити всіх зацікавлених представників ЗМІ!

довідки за тел. 099-0405096

Останні новини Чернігівщини

2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21

Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26

З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

28 січня: цей день в Україні і світі

28 січня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини