Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 серпня, 23:31:17

Науково-практичний семінар "Вирішення проблемних питань щодо забезпечення Збройних сил України і інших силових структур речовим майном"

11.06.2015   10:30Агенцiя

Під патронатом Адміністрації Президента України та відповідно до рішення Ради регіонального розвитку Чернігівської області, яка проводилась за ініціативою та під керівництвом Адміністрації Президента України, Державний науково-випробувальний центр Збройних Сил України спільно з Чернігівським національним технологічним університетом проводить науково-практичний семінар за темою «Вирішення проблемних питань щодо забезпечення Збройних Сил України і інших силових структур речовим майном». В роботі семінару приймуть участь представники Адміністрації президента, місцеві органи влади та профільних підприємств Чернігівського регіону з демонстрацією готових зразків та промислових потужностей підприємств.

Довідково::
Чернігівською обласною державною адміністрацією (далі – Адміністрація) 15 травня року питання готовності підприємств області до виконання державних замовлень в оборонній сфері було обговорено на засіданні Ради регіонального розвитку Чернігівській області під голуванням Голови Чернігівської обласної державної адміністрації у присутності: відповідального від Адміністрації Президента за Чернігівську область, керівника Державного управління справами Березенко С.І.; Генерального директора Державного концерну «Укроборонпром» Романова Р.А.; Першого заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Гладковського О.В., а також керівників промислових підприємств усіх форм власності області.

Одним з питань, яке розглядалось на Раді, було співпраця підприємств з головною спеціалізованою науково-дослідною установою Збройних Сил України у сфері випробувань – Державним науково-випробувальним центром Збройних Сил України.

У розвиток рішень Ради 20 травня Чернігівською обласною державною адміністрацією була проведена нарада-семінар керівництва обласної державної адміністрації, її структурних підрозділів з науковцями області за темою: «Взаємодія органів державної влади та науковців щодо впровадження новітніх технологій в економічний розвиток Чернігівського регіону».

Початок: 11 червня о 10.30.

Місце проведення: Чернігівський національний технологічний університет (вул. Шевченка, 95.)

Збір журналістів: о 10.15 біля центрального входу Чернігівського національного технологічного  університету

Останні новини Чернігівщини

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі»

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06

Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04

Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.

У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59

Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08

Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:05

Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини