"Депозитні вклади: забрати не можна залишити. Думки експертів"
Запрошуємо Вас взяти участь у засіданні Фінансового клубу на тему: «Депозитні вклади: забрати не можна залишити. Думки експертів», що відбудеться у четвер, 11 червня о 13.00. Місце зустрічі – конференц-зала готелю «Україна» (пр. Миру, 33, 4-й поверх).
Скористайтеся можливістю отримати інформацію від столичних і місцевих експертів банківської сфери. Пропонуємо обговорити такі актуальні питання:
- Як визначити надійність банку?
- На що потрібно звертати увагу при виборі фінансової установи?
- Чи варто сьогодні забирати/залишати вклади? Аргументи «за» і «проти»;
- Навіщо запроваджені та як працюють обмеження НБУ?
- Що робити, куди звертатися, якщо банк збанкрутував?
Вичерпні відповіді на ваші запитання нададуть:
Ількова Вікторія, фінансовий експерт;
Санченко Вадим, фінансовий експерт.
Останні новини Чернігівщини
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».
Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04
Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.
У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59
Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.