Перший відкритий обласний фестиваль-конкурс циркового мистецтва "Крок до циркових зірок"
6 червня у Чернігові за підтримки Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації та управління культури Чернігівської міської ради відбудеться Перший відкритий обласний фестиваль-конкурс циркового мистецтва «Крок до циркових зірок» для вихованців початкового рівня підготовки в рамках Відкритого Всеукраїнського фестивалю естрадно-циркового мистецтва «Сіверська феєрія».
Метою фестивалю є показ рівня майстерності талановитими вихованцями на початку творчого становлення. Відповідно учасниками фестивалю стануть діти, які займаються 2-3 роки, уже мають певні успіхи та варті уваги журі та глядачів.
У програмі фестивалю:
10.00-10.30 – урочисте відкриття фестивалю;
10.30-14.30 – конкурсні перегляди;
14.30-15.15 – майстер-клас з акробатики для керівників колективів та учасників фестивалю;
15.15-16.00 – майстер-клас з акторської майстерності для учасників фестивалю;
17.00 – гала-концерт учасників фестивалю.
Місце проведення – Палац культури художньої творчості дітей, юнацтва та молоді (вул. Стахановців, 8).
Останні новини Чернігівщини
Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).
На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19
Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.
Діють компенсації за працевлаштування 10:07
У 2025 році завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсаційними програмами від служби зайнятості скористалися 700 роботодавців. Загалом їм профінансовано 20,8 млн. грн
На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 07:56
Деснянський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Його засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина 07:55
На Корюківщині поліцейські оперативно розшукали нетверезого водія, який скоїв ДТП з постраждалою дитиною та втік. Зловмисника затримали у процесуальному порядку.