"Бурштин - дорогоцінний камінь Балтійського моря"
Під такою назвою з 6 по 30 червня 2015 року в Музеї історії міста Києва буде проходити виставка Національного музею історії Латвії, яка є частиною культурної програми головування Латвії в Раді ЄС. На ній буде представлено найціннішу частину багатої унікальної колекції бурштинових предметів Національного музею історії Латвії. Виставка заснована на ідеї безперервності використання бурштину, спадкування традицій його обробки, які відчуваються в професійній діяльності сучасних художників.
Виставка проходить за підтримки Посольства Латвії в Україні, Секретаріату головування Латвії в Раді ЄС, Київської міської держаної адміністрації та Міністерства культури України.
На церемонію відкриття виставки, що відбудеться 5 червня у Музеї історії міста Києва (вул. Б. Хмельницького, 7), запрошено голову обласної ради Миколу Звєрєва, а також представників Чернігівських музеїв.
Початок: о 18:30.
Телефони для довідок та акредитації медіа : (044) 520 28 27, (093) 065 00 90 (Анна)
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20
27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.
В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16
Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.
За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині 18:11
За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 13 років позбавлення волі отримав військовослужбовець збройних сил рф, який знущався та катував цивільних на Чернігівщині.
Житель Чернігівщини втратив понад 5 тисяч гривень, купуючи зарядну станцію 18:09
Хотів придбати зарядну станцію, натомість втратив понад 5 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 16:06
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом прокуратури повідомили про підозру лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по території України.