Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 серпня, 05:20:22

"Розподіл Росії": як це буде

11.06.2015   16:00Агенцiя

11 червня о 16.00 годині у Черні́гівському літерату́рно-меморіа́льному музе́ї-запові́днику Михайла Коцюби́нського — літературно-меморіальний музей-заповідник, відбудеться презентація останнього видання книги визначного українського геополітика, учасника національно-визвольних змагань Юрія Липи (1900-1944) «Розподіл Росії», вперше виданої влітку 1941 року.
В презентації візьмуть участь головний редактор часопису Організації Українських Націоналістів (бандерівців) «Шлях Перемоги» Віктор Рог та публіцист Ярослав Ілляш.
В цій книзі автор, здійснивши аналіз історичного та економічного розвитку території Росії, а також колишнього Радянського Союзу, передбачив розпад СРСР. В даній праці сучасний читач знайде аргументи і відкриє для себе передумови, чому новітня путінська Російська імперія приречена зникнути з геополітичної карти світу.
Книга «Розподіл Росії» Юрія Липи в новому виданні вийшла в Києві в 2014 році стараннями Української Видавничої Спілки імені Юрія Липи.
Детальна інформація: 063 236 18 03

Останні новини Чернігівщини

В Чернігові поліцейські вилучили у «закладчика» наркотики та психотропну речовину, а також півмільйона гривень готівкою

В Чернігові поліцейські вилучили у «закладчика» наркотики та психотропну речовину, а також півмільйона гривень готівкою 20:06

Співробітники Чернігівського райуправління поліції та регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю викрили 34-річного мешканця Чернігова, який розповсюджував наркотики шляхом «закладок».

Судом задоволено позов прокурора щодо незаконної передачі земель історико-культурного призначення

Судом задоволено позов прокурора щодо незаконної передачі земель історико-культурного призначення 19:59

Господарський суд Чернігівської області задовольнив позов прокуратури, заявлений в інтересах Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА до Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області.

ТОВ «Чернігівгаз Збут»: одна платіжка замість двох і зручний графік оплати електроенергії та її розподілу

ТОВ «Чернігівгаз Збут»: одна платіжка замість двох і зручний графік оплати електроенергії та її розподілу 19:48

Все більше клієнтів команди постачальників ТВІЙ ГАЗЗБУТ, до якої входить ТОВ «Чернігівгаз Збут», користується можливістю сплачувати за електричну енергію та її розподіл через постачальника.

Нова пошта шукає підрядників для ремонту відділень по всій країні

Нова пошта шукає підрядників для ремонту відділень по всій країні 19:44

Нова пошта розпочинає проєкт реновації відділень по всій Україні, як поштових, так і вантажних, щоб надати можливість українському бізнесу працювати під час війни та підвищити комфорт для своїх клієнтів.

Більше 4 тисяч працевлаштованих за 7 місяців...

Більше 4 тисяч працевлаштованих за 7 місяців... 19:40

Ще 361 особу залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру, 653 -скеровано на професійне навчання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини