Прес-ланч з Геннадієм Корбаном
Запрошую представників чернігівських ЗМІ познайомитися та поспілкуватись у неофіційній атмосфері.
Поговоримо про місцеві соціально-політичні проблеми, нагальні потреби жителів міста. Висловимо власні точки зору на події, що відбуваються у Чернігові. Все це є дуже важливим для мене.
Під час заходу Ви зможете познайомитись зі мною не лише як із громадським та політичним діячем, а й як із особистістю. У Вас, імовірно, вже є багато запитань до мене. Готовий відповісти на них максимально чесно.
Місце зустрічі: ресторан RiverSide, вул. Шевченка 105
Час: 25 травня о 13:00
Останні новини Чернігівщини
Поліцейський з Чернігівщини став чемпіоном України з кікбоксингу 12:26
Наприкінці березня в Києві відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу ISKA. Він зібрав близько 700 спортсменів з 22 областей України. Водночас ці змагання стали відбірковим етапом до Чемпіонату Європи та Чемпіонату світу, що відбудуться цього року в Німеччині та Іспанії відповідно.
Маємо спільними зусиллями забезпечити безперебійний зв’язок в обласному центрі: Сергій Зенченко – на зустрічі з мобільними операторами та комунальниками 11:44
Стабільна робота екстрених служб та критичної інфраструктури обласного центру, а, як наслідок, і безпека чернігівців, особливо у разі тривалих відключень світла, залежить від безперебійної роботи мобільного зв’язку та інтернету.
Поліція Чернігівщини інформує: з 1 квітня встановлено нерестову заборону на вилов водних біоресурсів 11:22
З метою створення сприятливих умов для природного відтворення водних біоресурсів відсьогодні на переважній більшості рибогосподарських водних об’єктів України розпочинається традиційна весняно-літня нерестова заборона.
Ігор Соловей — призер міжнародного турніру зі стрільби у Вроцлаві 10:47
У польському Вроцлаві завершились міжнародні змагання зі стрільби кульової 15TH GRAND PRIX OF WROCŁAW AND LOWER SILESIA, що тривали з 25 по 29 березня.
Учениця з Коропа здобула диплом ІІ ступеня на Всеукраїнській учнівській олімпіаді з біології 10:36
Успіхи чернігівських школярів на всеукраїнському рівні вкотре доводять, що наполегливість допомагає долати будь-які виклики.