Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 лютого, 02:00:36

Найкращі кардіохірурги України відвідають Чернігів, аби зупинити "епідемію" серцево-судинних хвороб

19.05.2015   14:30Агенцiя

19 травня Чернігів відвідають Головний позаштатний фахівець МОЗ України за спеціальністю «Хірургія серця і магістральних судин у дорослих» та лікарі Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова, Інституту педіатрії акушерства і гінекології. Вони зустрінуться з лікарями та журналістами у приміщенні міської лікарні № 2 (вул. 1 Травня, 168). Захід відбудеться у рамках проекту «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф». Запрошуємо усіх зацікавлених!
 
Прес-конференція запланована на 14.30. Мета - розповсюдити кваліфіковану інформацію про сучасні методи діагностики та лікування серцево-судинних захворювань, популяризувати серед населення здоровий спосіб життя та відповідальне ставлення до свого здоров’я, сприяти покращенню якості надання медичної допомоги населенню.
 
Ініціатори проекту «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф» - ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова НАМН» та Асоціація серцево-судинних хірургів України. Сприяють у реалізації проекту Міністерство охорони здоров’я України та Національна академія медичних наук України. З вересня минулого року лікарі здійснили поїздки до Сумської, Житомирської, Полтавської , Запорізької,  Вінницької, Дніпропетровської, Тернопільської, Волинської, Ровенської, Львівської, Хмельницької, Івано-Франківської, Чернівецької та інших областей.
 
Ця проблема надзвичайно актуальна, адже ймовірні та небезпечні наслідки нинішньої ситуації в Україні  - пригнічений психологічний стан українців та стрибок захворювань, у першу чергу, - серцево-судинної системи. Тому впровадження якісної та доступної діагностики, ургентної догоспітальної та госпітальної допомоги - питання національної значущості.
 
У прес-конференції візьмуть участь:
-  Руденко Костянтин Володимирович, д.мед.н., головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за спеціальністю «Хірургія серця і магістральних судин у дорослих»;
- Сіромаха Сергій Олегович, к.мед.н., гол. лікар НІССХ ім. М.М. Амосова;
- Крикунов Олексій Антонович, д.мед.н., завідувач відділу інфекційного ендокардиту НІССХ імені М.М. Амосова НАМН;
- Давидова Юлія Володимирівна, д.мед.н., професор, завідуюча відділенням акушерських проблем екстрагенітальної патології ІПАГ;
- Сало Сергій Васильович, к.мед.н., завідувач відділення екстренної ендоваскулярної хірургії НІССХ імені М.М. Амосова;      
- Кравчук Борис Богданович, к.мед.н., завідувач лабораторії електрофізіологічних, гемодинамічних на ультразвукових методів дослідження.
 
Увага! У програмі заходу можливі зміни. Просимо завчасно домовлятися з координатором проекту про ексклюзивні записи для теле- та радіо-програм на теми профілактики хвороб та збереження здоров’я.

Останні новини Чернігівщини

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята 14:44

Українське свято Колодій (Масниця) припадає на останній тиждень перед Великим постом. У 2020 році Колодій триває з 24 лютого по 1 березня. Інші, менш поширені його назви: Сиропуст, Пущення, Масниця або ж “Бабський тиждень”.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо 14:36

Для салатов обязательно выбирайте спелое авокадо. Перед приготовлением очистите его от шкурки и косточки. Если вы купили недозревшее авокадо, положите его к бананам или яблокам, или на батарею - оно дозреет.

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року 14:02

26 лютого інтелект і воля будуть перебувати в гармонії. Період ретроградності Меркурія сприятливий для ухвалення розумних рішень. Можна розраховувати на велику кількість спілкування, успішні ділові поїздки в ті місця, де були раніше, а також відновлення колишніх контактів.

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.