Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 травня, 00:32:04

Хто найзатятіший прогульник у Чернігівській міській раді?

15.05.2015   11:30Агенцiя

У рік місцевих виборів Громадський рух ЧЕСНО проводить моніторинг роботи місцевих рад. Під час прес-конференції активісти ЧЕСНО назвуть імена кандидатів на відкликання  та найзатятіших прогульників у Чернігівській міській раді.
“Громадський контроль на місцевих виборах є надважливим, оскільки дозволить чернігівцям  робити  вибір, будучи свідомими того, як працюють їх представники у міській раді. - наголошує координатор ЧЕСНО Андрій Круглашов.
Учасники прес-конференції – члени Громадського руху ЧЕСНО:
Ірина Федорів  - регіональний координатор Громадського руху ЧЕСНО, ГО Центр ЮЕЙ
Павло Пущенко  – координатор Громадського руху ЧЕСНО в м. Чернігів
Контакти:
Павло Пущенко, телефон 063 4785562
centre.initiative@gmail.com
Місце проведення: Чернігівський Дискусыйний клуб «Експертна думка» (Чернігів, вул.. Гетьмана Полуботка, 6-а)
Час та дата: 15 травня, п’ятниця, об 11.30

Останні новини Чернігівщини

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27

Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16

Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:14

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини