Плекаємо обдарованість – зрощуємо еліту України
23 квітня в Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г.Шевченка на факультеті початкового навчання відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція, присвячена проблемам обдарованості молодших школярів та підготовці вчителів до роботи з «особливими» дітьми.
В рамках конференції будуть доповіді від провідних науковців в цій галузі, а також творчих студентів ЧІКС (Чернігівські інтелектуальні креативні студенти). Обдарованими студентами буде презентовано проект «Творча книга університету», в якому стіни університету перетворяться на сторінки книги, яка надихає людей на відкриття, нестандартний погляд на світ, свіжість емоцій і почуттів.
В перерві можна буде побувати на креативній галявині університету, створеної обдарованими студентами та викладачами.
*Для преси передбачено кава-брейк, спілкування, інтерв’ю з цікавими науковцями та креативними студентами.
Додаємо план проведення конференції
Місце проведення пленарного засідання та секційних засідань:
23 квітня, четвер
9.00-10.45 реєстрація учасників конференції (ауд. 239)
11.00-13.00 пленарне засідання (223 ауд., зал засідань)
13.00-14.20 перерва, обід (їдальня, 239)
Презентація проекту «Творча книга університету»
14.20-16.00 робота секцій та майстер-класів:
засідання секцій (зал засідань, 223ауд.)
майстер-клас 1 (ауд. 322)
майстер-клас 2 (ауд. 132)
майстер-клас 3 (ауд. 117)
16.20-17.40майстер-клас 4 (ауд. 322)
17.00 -19.00 – вечеря
19.00 – прогулянка містом
підсумок роботи конференції
Організатор і керівник конференції: Марина Коновальчук, доцент кафедри дошкільної та початкової освіти ЧНПУ, зав. Чернігівського регіонального центру Інституту обдарованої дитини НАПН України
М.т. 0505455333
Останні новини Чернігівщини
Медицина без бар’єрів: для жінок із віддалених громад Чернігівщини забезпечено доступ до життєво важливого онкоскринінгу 10:21
Чернігівський медичний центр сучасної онкології продовжує реалізацію масштабної програми скринінгу раку молочної залози, орієнтованої на жінок із найвіддаленіших куточків нашої області. Нещодавно в межах цієї ініціативи безоплатне мамографічне обстеження пройшли близько 30 мешканок Менської громади.
Чернігівський спортсмен Валерій Власенко здобув «золото» і «бронзу» міжнародного турніру 10:19
З 09 до 15 березня в місті Владиславово (Польща) відбувся Міжнародний турнір з пара тенісу настільного серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями розумового і фізичного розвитку.
Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 10:17
Вчора вдень та сьогодні вночі ворог вкотре вдарив безпілотниками по Сновській громаді Корюківського району та по місту Новгород-Сіверський.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:33
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
17 березня: цей день в Україні і світі 09:30
День 1483 Російська агресія - Day 1483 Russian aggression