Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 лютого, 12:47:43

Одноденна Всеукраїнська екологічна акція “Зробимо Україну чистою – 2015!”

25.04.2015   10:00Агенцiя

Початок акції о 10:00. У цей час чернігівці вийдуть на локації міста й розпочнуть велике прибирання, що триватиме дві години. Місцями проведення акції стануть лісопарк Ялівщина, Березова Роща (вул. Пухова), березняк в мікрорайоні Коти, пляж Золотий берег, Брянський ліс та берег Десни за ЧНТУ, сосновий ліс в районі Старої Подусівки, берег річки Стрижень в районі вул. Київська, ліс Поштовий на Шерстянці, ліс в мікрорайоні Масани, берег Десни в районі пішохідного мосту. Центральна локація – Міський парк культури та відпочинку.

Відмінна риса цьогорічного прибирання – обов’язкове сортування сміття. Ми плануємо відправити на вторинну переробку близько 60% зібраних відходів. Це зменшить навантаження на сміттєві полігони та подарує непотрібним речам нове життя.

Рівно о 12:00 відбудеться встановлення загальнонаціонального  рекорду з найбільшої кількості зібраного сміття за 1 секунду, флешмоб «Секунда заради життя».

З 12:00 до 15:00 в Міському парк культури та відпочинку триватиме фестиваль ECOFEST. Школярі зможуть прийняти участь у змаганні ECOQUEST. Крім того, під час фестивалю проходитиме експозиція дитячих малюнків на екологічну тематику, майстер класи, малювання та фотосушка. Учасники прибирання матимуть змогу влаштувати пікнік, пограти в спортивні ігри, відпочити на природі.

14000, Україна, м. Чернігів                     
Громадська ініціатива «Еко Місто»
Тел.: +38 063 521 18 88
E-mail: ecochernigov@gmail.com 
Соц. мережі: https://vk.com/letsdoit_che

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 12:09

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

«Мечем і волею»: у Чернігові погасили нову марку 11:59

Уже традиційно історичні дати в Україні закарбовуються в поштових марках. Тож і в день початку повномасштабної війни рф проти Української держави офіцери оперативного командування "Північ" за традицією долучилися до погашення нової поштової марки від Укрпошта.

До уваги водіїв! Тимчасово ускладнено рух по вулиці Воскресенській, 23 08:27

У зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 100 мм по вулиці Воскресенській, 23, тимчасово ускладнено рух транспорту в зоні виконання робіт.

Повідомлено про підозру “директору” філії  агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині

Повідомлено про підозру “директору” філії агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині 08:26

Депутат селищної ради Старобільського району після окупації Луганської області добровільно обійняв посаду директора філіалу агрокомпанії та схиляв колишніх працівників до співпраці з ворожою владою.

25 лютого: цей день в Україні і світі 08:24

День 1463 Російська агресія - Day 1463 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини