Засідання за круглим столом “Захист прав, свобод та законних інтересів внутрішньо переміщених дітей”
Засідання за круглим столом на тему “Захист прав, свобод та законних інтересів внутрішньо переміщених дітей” (за участю представників Міністерства соціальної політики України).
Проводить Служба у справах дітей облдержадміністрації спільно з Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації, Обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Управлінням державної міграційної служби в області.
Обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського.
Початок об 11:00
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:57
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
Enabel продовжує підтримувати Чернігівщину: у фокусі уваги – ринок праці 09:56
Днями делегація області взяла участь у форумі, який відбувся в Києві у межах ініціативи Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.
21 січня: цей день в Україні і світі 08:50
День 1428 Російська агресія - Day 1428 Russian aggression
Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26
Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.
“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08
Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.