Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 13:03:18

Відкриття виставки "Нові археологічні дослідження"

10.04.2015   11:30Агенцiя

10 квітня об 11-30 в приміщенні Чернігівського історичного музею імені В.В. Тарновського відкривається щорічна виставка «Нові археологічні дослідження Чернігівщини», створена до Міжнародного Дня пам’яток і визначних місць (18 квітня). Цього року вона присвячена пам’яті випускників історичного факультету Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка Миколі Брую, Олександру Найдьону та Євгену Бушніну, які загинули, захищаючи незалежність і територіальну цілісність нашої країни на Сході України.
На виставці репрезентовані найбільш цікаві знахідки останнього польового сезону в Чернігові, Ніжині, Новгороді-Сіверському, Любечі, Виповзові та на території Мізинського національного природного парку.

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини