Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 вересня, 21:21:20

"Реанімація транспортної системи у місті Чернігові"

19.02.2015   16:00Агенцiя

Команда «Демократичного Альянсу» запрошує всіх бажаючих взяти участь у «неформальному»  круглому столі «Реанімація транспортної системи у м. Чернігові», який відбудеться у четвер, 19 лютого о 16.00 у приміщенні Чернігівського дискусійного клубу «Експертна думка» (вул. Полуботка, 6-А).

Під час заходу буде створено  ініціативну робочу групу, яка розгляне проблеми транспортної системи та запропонує напрями подальшого реформування транспортної галузі у м. Чернігові, в тому числі й тролейбусної системи.

Мета заходу: напрацювання ідей реформування і подальшого розвитку транспортної системи у Чернігові. Це буде неформальне обговорення з метою створення робочої групи, яка працюватиме в напрямку реформування транспортної системи. Тому запрошуємо всіх, кому цікаве дане питання та має бажання долучитися до роботи над реформами в транспортній сфері.

До участі у роботі круглого столу запрошуються: чернігівці, які цікавляться даним  питанням і які мають вже ідеї щодо реформування транспортної системи у місті Чернігові. Тому запрошуємо всіх, кому цікаве дане питання на захід з подальшою співпрацею.

Напрацьовані ідеї круглого столу будуть підготовленні до публічного заходу з метою презентації запропонованого реформування для громадськості та керівників міста.

Контактна особа: Романова Тетяна (097) 606-70-96

Останні новини Чернігівщини

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів

До місцевих бюджетів Чернігівщини надійшло понад 5,2 мільярди гривень податків та зборів 13:56

Протягом січня-серпня 2022 року до місцевих бюджетів Чернігівської області надійшло понад 5,2 млрд грн від сплати податків і зборів

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією

Депутатка допомагає чернігівцям відновлювати зруйноване житло і встановлювати збитки, завдані російською агресією 13:53

Депутатка Чернігівської облради, керівниця депутатської групи з гендерних питань «Рівні можливості» Юлія Заїка допомагає чернігівцям і мешканцям приміських сіл відновлювати житло та встановлювати збитки, завдані російською агресією.

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова

Нове місцезнаходження відділів державної виконавчої служби міста Чернігова 13:48

Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції повідомило про зміну адреси прийому громадян.

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни?

Як громадам Чернігівщини пройти краш-тест на спроможність в умовах війни? 13:28

Знелюднення територій, втрати в економіці, руйнування інфраструктури, прогалини в місцевих бюджетах, – далеко неповний перелік проблем з якими зіштовхуються громади Чернігівської області після вигнання рашистських окупантів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:59

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 25 вересня по 8:00 26 вересня 2022 року