Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 листопада, 16:17:15

Різдвяне свято у ТРК "Мегацентр"

07.01.2015   14:00Агенцiя

Чернігів бережно зберігає свої традиції святкування Різдва та передає їх через покоління.

В ТРК «Мегацентр», 7 січня з 14:00 до 19:00 відбудеться свято наших національних традицій та обрядів. Впродовж дня: народні майстри, ведучі, історики, краєзнавці, кухарі покажуть та розкажуть все про особливості святкування Різдва у нашому краї. Кафе «Лайм» за Чернігівськими рецептами приготує Різдвяну кутю та пригостить нею усіх присутніх на заході.

У програмі майстер класи:
- з розпису пряників;
- з гончарства;
- з виготовлення ляльок мотанок;
- з виготовлення різдвяної прикраси «Павучок» з сіна.

Усі бажаючі безкоштовно можуть взяти участь у заходах та отримати різдвяну прикрасу зроблену власноруч. Усі заходи стартують у продовж дня по декілька разів, необхідні матеріали та інструмент організатори надають.

Організатор заходу: Громадська організація «Громадський актив України»

Останні новини Чернігівщини

Бібліотеки Чернігівщини розвивають цифрову грамотність: відбулися онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти 11:13

У Чернігівській області триває системна робота з розвитку цифрової грамотності населення. Протягом двох тижнів відбулися два п’ятиденні онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти – бібліотекарів, які щодня допомагають мешканцям громад опановувати цифрові навички, користуватися сервісами та впевненіше почуватися в інформаційному суспільстві.

Троє вчителів із Чернігівщини потрапили до короткого списку національної премії «Вчитель року 2025» 11:11

Троє педагогів із Чернігівщини стали фіналістами національної премії Goncharenko Centre’s Teachers Award, за результатами якої буде обрано «Вчителя року 2025». До короткого списку увійшли Світлана Петренко із Чернігова, Оксана Махлай із села Шатура, Ніжинського району та Яна Сташенко із Ніжина.

Народовладдя в дії: громади мають затвердити Статути до кінця 2026 року – підсумки вебінару від “Спілки Ініціатив Чернігівщини” 11:07

13 листопада відбувся вебінар "Статути територіальних громад: впровадження форм участі в контексті законодавства про народовладдя", організований об'єднання «Спілка Ініціатив Чернігівщини» спільно з Чернігівською ОВА.

Чернігівські поліцейські затримали двох підозрюваних у наркоторгівлі з партією «закладок» 11:04

Оперативники Чернігівського районного управління поліції затримали двох 33-річних місцевих мешканок, які підозрюються у розповсюдженні особливо небезпечних психотропних речовин шляхом «закладок».

На Чернігівщині внаслідок російських атак загинули дві жінки: поліція документує злочин росії 10:49

Сьогодні вночі російська армія завдала низку ударів безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини