Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 травня, 07:13:04

Що треба зробити для врегулювання ринку пасажирських перевезень в Чернігівській області

02.02.2012   13:00Агенцiя

Це  питання оговорюватиметься  під час прес-конференції, яка відбудеться завтра, у четвер, 2 лютого 2012 року о 13.00. Участь у ній візьмуть народні депутати Ігор Шкіря (в.о. президента Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників), Григорій Маньковський, Сергій Андрос. Також з журналістами зустрінуться представники Чернігівської ОДА, Чернігівської обласної ради, Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті, профспілки перевізників та Асоціації підприємств автомобільного транспорту «Чернігівтрансавто». 
Питання, що розглядатимуться:
- З якими проблемами стикаються перевізники в Чернігівській області;
- Що можуть зробити органи влади та транспортні підприємства для припинення нелегальних перевезень;
- Наскільки економічно обґрунтовані тарифи на перевезення пасажирів в нашій області;
- Перевезення пільгових категорій пасажирів: як держава виплачує кошти автопідприємствам.
Місце проведення прес-конференції: Чернігівська  обласна рада, м. Чернігів, пр-т Миру, 43, конференц-зала (3-ій поверх).
Час проведення: 02 лютого 2012 р., четвер, 13.00
Запрошуються  зацікавлені представники ЗМІ!

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33

Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.