Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 лютого, 21:21:32

Засідання постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів

26.12.2014   12:00Агенцiя

На якому планується розглянути питання:

– «Про погодження спеціального дозволу на створення геологічних територій та об'єктів, що мають важливе наукове значення - наукових полігонів по практичній апробації новітніх вітчизняних наукових методів та способів інтенсивного пошуку й видобутку нафти та газу Галицької та Лукашівської площ товариству з обмеженою відповідальністю «Салсофі Корпорейшн».

– «Про погодження спеціального дозволу на геологічне вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислову розробку Грибоворуднянської площі, розташованої на території Ріпкинського району Чернігівської області ДП НАК «Надра України» «Чернігівнафтогазгеологія».

– «Про клопотання ПАТ «Блок Агросвіт» щодо надання гірничого відводу на розробку Парафіївського родовища з метою видобутку суглинків на території Ічнянського району».

– «Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення і зміни адміністративної межі міста Ніжин Чернігівської області».

Та інші питання.

Початок: о 12.00

Останні новини Чернігівщини

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом

Відбулася зустріч з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом 16:41

Сьогодні на Чернігівщині перебуває делегація Представництва Європейського Союзу в Україні на чолі з Послом ЄС в Україні Матті Маасікасом.

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році

Чернігівська профспілкова “молодіжка” відзвітувалася за роботу в 2019 році 14:02

25 лютого відбулося чергове засідання Президії Федерація профспілкових організацій Чернігівської області (ФПО). Одним з питань порядку денного був звіт голови Молодіжної ради ФПО (МР) Віталій Копиш про діяльність у минулому році.

Територіальні громади та їх генеральні плани

Територіальні громади та їх генеральні плани 13:56

Актуальні питання планування населених пунктів, розробки та затвердження містобудівної документації і її стратегічної екологічної оцінки обговорювали посадовці Сосницької, Коропської, Понорницької, Новгород-Сіверської і Менської об’єднаних територіальних громад.

У пункті пропуску

У пункті пропуску "Нові Яриловичі" відбулося засідання Міжвідомчої робочої групи з питань інтегрованого управління кордонами 11:30

25 лютого в пункті пропуску «Нові Яриловичі», що на кордоні з Білоруссю у Чернігівській області, відбулося виїзне засідання Міжвідомчої робочої групи з питань координації інтегрованого управління кордонами.

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу

В Управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА прокоментували готовність до реагування на випадок поширення коронавірусу 11:14

Заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА Володимир Пулін прокоментував стан готовності медичної галузі Чернігівщини до можливого поширення коронавірусу. За його словами, в області розроблено чіткий план з недопущення занесення та розповсюдження даного захворювання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини