Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 грудня, 08:30:54

Конференція на тему "Співпраця закладів освіти та батьків дітей з вадами зору"

18.10.2011   09:00Агенцiя

Такою буде тема конференції, що відбудеться 18 жовтня у Чернігівській спеціальній  школі-інтернаті для слабозорих дітей (вул. 1Травня). Учасники заходу - представники обласних управлінь освіти та охорони здоров'я Чернігівської та Донецької областей, науковців київських вузів, вчителі, батьки. Початок реєстрації учасників – о 8.30, початок заходу – о 9.00. 
Конференція проводиться  в рамках спільного українсько-голландського проекту "НА СОНЦІ", мета якого - покращення якості життя слабозорих дітей в Україні. Головне питання для обговорення - розвиток майбутньої співпраці батьків дітей та закладів освіти. 
На початку  заходу пройде презентація нової громадської організації батьків слабозорих дітей "Голос батьків" та буде представлена її вебсторінка. Цей проект підтримала програма Матра КАП посольства Королівства Нідерланди в Україні. 
Окрім того, відбудеться обговорення в групах за участю батьків м.Чернігова та Донецької області, керівництва спеціального дошкільного закладу №23, вчителів Чернігівської спеціальної школи-інтерната для слабозорих дітей та Слов'янської спеціальної школи-інтерната для сліпих та слабозорих дітей, представників обласних управлінь освіти та охорони здоров’я.

Останні новини Чернігівщини

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57

Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55

Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53

Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36

Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини