Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 жовтня, 08:04:54

Конференція на тему "Співпраця закладів освіти та батьків дітей з вадами зору"

18.10.2011   09:00Агенцiя

Такою буде тема конференції, що відбудеться 18 жовтня у Чернігівській спеціальній  школі-інтернаті для слабозорих дітей (вул. 1Травня). Учасники заходу - представники обласних управлінь освіти та охорони здоров'я Чернігівської та Донецької областей, науковців київських вузів, вчителі, батьки. Початок реєстрації учасників – о 8.30, початок заходу – о 9.00. 
Конференція проводиться  в рамках спільного українсько-голландського проекту "НА СОНЦІ", мета якого - покращення якості життя слабозорих дітей в Україні. Головне питання для обговорення - розвиток майбутньої співпраці батьків дітей та закладів освіти. 
На початку  заходу пройде презентація нової громадської організації батьків слабозорих дітей "Голос батьків" та буде представлена її вебсторінка. Цей проект підтримала програма Матра КАП посольства Королівства Нідерланди в Україні. 
Окрім того, відбудеться обговорення в групах за участю батьків м.Чернігова та Донецької області, керівництва спеціального дошкільного закладу №23, вчителів Чернігівської спеціальної школи-інтерната для слабозорих дітей та Слов'янської спеціальної школи-інтерната для сліпих та слабозорих дітей, представників обласних управлінь освіти та охорони здоров’я.

Останні новини Чернігівщини

Сьогодні - вибори до місцевих рад

Сьогодні - вибори до місцевих рад 07:40

25 жовтня в Україні проводять вибори до органів місцевого самоврядування. Громадяни будуть обирати депутатів до місцевих рад та мерів своїх населених пунктів. Голосування розпочинається о 08:00 і триватиме до 20:00. Потім виборчі дільниці закриються й розпочнеться підрахунок голосів.

25 жовтня - День автомобіліста

25 жовтня - День автомобіліста 07:27

День автомобіліста святкують в останню неділю жовтня. Святкують День працівника автотранспорту, або, як його ще називають - День водія - не тільки ті шофери, хто сидить за кермом.

Олімпік - Десна 0:2

Олімпік - Десна 0:2 18:54

Голи: Шевцов, 24, Тотовицький, 37.