Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 травня, 17:15:32

Регіональне обговорення антикорупційних законів, які розробили та ініціювали громадські експерти

11.12.2014   12:00Агенцiя

Регіональне обговорення: «Чи зменшать рівень корупції в Україні закони, розроблені громадськими активістами?», присвячене антикорупційним законам прийнятим парламентом України, які розробили та ініціювали громадські експерти.

Після Революції Гідності громадський сектор отримав унікальних шанс творити законодавчі зміни в державі та просувати їх. Громадські експерти з кожної галузі об’єдналися в робочі групи та присвятили 9 місяців роботи розробці необхідних законопроектів, які покликані реанімувати Україну та її економіку після засилля корупціонерів колишнього владного режиму. Антикорупційна група при «Реанімаційному пакеті реформ» в координації з  «Transparency International  Україна» розробила першочергові законопроекти, які базуються на міжнародних стандартах та покликані реформувати антикорупційну політику України. Вони були прийняті Верховною Радою України 14 жовтня 2014 року й підписані Президентом України.

Учасники заходів матимуть можливість отримати відповідні роздаткові матеріали (брошуру та інфографіку), а також підписати «Декларацію безхабарності».
Запрошуємо на захід всіх зацікавлений людей.

Учасники регіонального обговорення: представники регіональних та місцевих органів влади, регіональні партнери інститутів громадянського суспільства національної моніторингової кампанії «Декларації без декорацій», заінтересовані громадські діячі, представники бізнесу, медіа, студенти та викладачі вузів Чернігова.

З усіх питань щодо участі в прес-конференції та регіональному обговоренні просимо контактувати з Анатолієм Стояном за телефонами: 067-792-98-42 або
095-166-39-29.

 

ПРОГРАМА

11.30 - 12.00    Реєстрація учасників заходу регіонального обговорення.    Вітальна кава.

12.00 - 12.05    Вступне слово. Анатолій Стоян, адміністративний директор ГО «Transparency International Україна», координатор національної моніторингової кампанії «Декларації без декорацій».

12.05 - 12.45    Дискусійний блок: Превенція, як реальний шлях у подоланні корупції в Україні та протидія корупції на регіональному та місцевому  рівнях.
Ольга Рись, експерт  ГО «Поліський Фонд міжнародних та регіональних досліджень»
12.45 - 13.25    Дискусійний блок: Які функції спеціальних національних органів щодо запобігання та  протидії корупції?
Ігор Шевляков, експерт ГО «Інститут публічної політики».

13.25 - 14.05    Дискусійний блок: Про запобігання корупції в діяльності суб’єктів декларування.
Презентація інфографіки «Про запобігання корупції в діяльності юридичних осіб». Анатолій Стоян, адміністративний директор ГО «Transparency International Україна», координатор національної моніторингової кампанії «Декларації без декорацій».

14.05 - 14.35    Дискусійний блок:  Які засоби протидії корупції та яка роль в цьому громадськості?
Експерти та учасники регіонального обговорення. Модератор Анатолій Стоян.

14.35 - 14.50    Підведення підсумків регіонального обговорення.

Місце проведення: м. Чернігів, готель «Україна», конференц-зал.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові всього планують перейменувати 148 вулиць

У Чернігові всього планують перейменувати 148 вулиць 17:05

Повномасштабний воєнний напад росії на суверенну територію України спонукає нас усіх визнати важливі життєві реалії з якими ми мирилися довгі роки.

У Чернігові розпочинається підготовка до опалювального сезону. Графік перевірки будинкових тепломереж протягом 1-10 червня

У Чернігові розпочинається підготовка до опалювального сезону. Графік перевірки будинкових тепломереж протягом 1-10 червня 17:01

У червні починаються перевірки готовності внутрішньобудинкових систем централізованого теплопостачання до опалювального сезону.

За умисне зберігання дитячої порнографії засуджено мешканця Прилуччини

За умисне зберігання дитячої порнографії засуджено мешканця Прилуччини 16:56

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Прилуцької окружної прокуратури Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області визнав винним мешканця м. Прилуки в умисному зберіганні дитячої порнографії без мети збуту чи розповсюдження (ч. 1 ст. 301-1 КК України).

На Чернігівщині під час пожежі житлового будинку загинуло двоє дітей 16:46

25 травня о 04:29 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в с. Іржавець Ічнянської територіальної громади Прилуцького району.

Ваучер на навчання для громадян 45+

Ваучер на навчання для громадян 45+ 16:40

Війна змінює людей, їх долі, професії. Нерідко у зрілому віці знову доводиться сідати за парти, аби бути конкурентоспроможними на ринку праці. Державна служба зайнятості пропонує громадянам старше 45 років отримати ваучер на навчання.