Фото флэш моб "Життя в яскравих барвах"
С 17 ноября начинает свою работу новый социальный проект "Життя в яскравихбарвах". Данная инициатива будет проходить в рамках Всемирной кампании "16 активных дней против гендерного насилия".
Основная цель - еще раз напомнить обществу о том, что в нашей жизни так много разных оттенков чувств и эмоций, что в ней совсем не должно быть места насилию.
Для этого будет организована недельная фотосессия, вкоторой смогут принять участие АБСОЛЮТНО ВСЕ ЖЕЛАЮЩИЕ. Главной особенностью станут таблички с вдохновляющими надписями (для женщин и мужчин), с которыми и будут фотографироваться участники фотосессии. Таким образом, проект обратит внимание мужчин на мечты женщин, а внимание женщин, соответственно - на желания мужчин.
Презентация проекта и первая фотосессия состоится 17 ноября в 17:00 в помещении ТЦ «Мегацентр» (1 этаж).
Организатор мероприятия: ЧОО ВБО «Всеукраинская Сеть ЛЖВ». Контактное лицо: Бубенчикова Светлана Андреевна (моб. 093-76-93-236)
Останні новини Чернігівщини
Поліцейські Корюківського районного відділу впродовж двох годин розшукали зниклу дитину 17:18
Учора до поліції надійшло повідомлення про зникнення 16-річної дівчини у селищі Холми.
У Ніжині поліцейські виявили та вилучили з незаконного обігу 3,5 тонни спирту 16:37
Під час патрулювання Ніжинської громади інспектори відділу реагування патрульної поліції Ніжинського районного управління поліції зупинили водія автомобіля за порушення Правил дорожнього руху.
У Куликівській громаді запрацював соціальний маршрут для мешканців віддалених сіл 16:06
Гуманітарна місія «Проліска» запустила черговий соціальний маршрут для мешканців віддалених населених пунктів області. Цього разу — на Куликівщині. Основна мета — забезпечити людям доступ до необхідних послуг та допомогти самостійно вирішувати повсякденні питання.
Холминській ТГ громада-партнер із Закарпаття надала комп’ютерну техніку 15:25
У межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Холминська ТГ отримала від Дубівської громади Закарпатської області вісім комп’ютерів. Їх нещодавно доставили до Дубового від благодійної організації з Австрії.
Веслувальники Чернігівщини здобули чотири бронзові медалі на чемпіонаті України 15:04
З 04 до 09 серпня в місті Умань відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2010–2011 та 2012–2013 років народження з веслування на байдарках і каное.