Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 15:56:47

Круглий стіл "Проблеми державно-громадської протидії антиукраїнській інформаційній війні: де закінчується національна безпека і починається цензура"

11.11.2014   13:00Агенцiя

Голова Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі також візьме участь у засіданні "круглого столу" на тему "Проблеми державно-громадської протидії антиукраїнській інформаційній війні: де закінчується національна безпека і починається цензура", за участю керівництва області, представників УМВС України у Чернігівській області, СБУ, прокуратури Чернігівської області, Чернігівської філії концерну РРТ, засобів масової інформації, медіа-експертів та громадськості.
Під час заходу планується обговорити питання зміцнення інформаційної безпеки України та захисту права громадян України на якісний національний інформаційний простір; проблеми інформаційної безпеки та шляхи їх подолання в інформаційному просторі Чернігівщини; складові та загрози національної інформаційної безпеки України.

Початок заходу: 13:00 год.
Місце проведення: зал засідань облдержадміністрації №2.

Порядок денний засідання круглого столу
"Проблеми державно-громадської протидії антиукраїнській інформаційній війні: де закінчується національна безпека і починається цензура"

1. Пропозиції Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі щодо зміцнення інформаційної безпеки України та захисту права громадян України на якісний національний інформаційний простір.
Спікери: голова Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі В. Костицький.
Обговорення: обласна організація Національної спіли журналістів України, представники громадськості та ЗМІ.

2. Інформаційний простір Чернігівської області - проблеми інформаційної безпеки та шляхи їх подолання.
Спікери: начальник відділу співпраці зі ЗМІ Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА В. Сорокін
Обговорення: УМВС України у Чернігівській області, СБУ, прокуратура Чернігівської області, Чернігівська філія концерну РРТ, Чернігівська ОДТРК, представники громадськості та ЗМІ.

3. Складові та загрози національної інформаційної безпеки України. Гарантії психологічної безпеки населення під час зовнішньої інформаційної агресії. Формування системного підходу у розв'язанні проблем інформаційного суверенітету держави.
Обговорення: представники громадськості та ЗМІ, медіа-експерти, Чернігівський обласний військовий комісаріат.
 

Останні новини Чернігівщини

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята

Українська Масниця, або Колодій: традиції та значення свята 14:44

Українське свято Колодій (Масниця) припадає на останній тиждень перед Великим постом. У 2020 році Колодій триває з 24 лютого по 1 березня. Інші, менш поширені його назви: Сиропуст, Пущення, Масниця або ж “Бабський тиждень”.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів салатів з авокадо 14:36

Для салатов обязательно выбирайте спелое авокадо. Перед приготовлением очистите его от шкурки и косточки. Если вы купили недозревшее авокадо, положите его к бананам или яблокам, или на батарею - оно дозреет.

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року

Гороскоп на тиждень 24 лютого - 1 березня 2020 року 14:02

26 лютого інтелект і воля будуть перебувати в гармонії. Період ретроградності Меркурія сприятливий для ухвалення розумних рішень. Можна розраховувати на велику кількість спілкування, успішні ділові поїздки в ті місця, де були раніше, а також відновлення колишніх контактів.

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.