Розпочинається конкурс студентських робіт "Що таке героїзм?"
Депутат Чернігівської міської ради Олександр Шкурат спільно з Чернігівським студентським порталом (http://stydent.org.ua/) запрошує студентів вищих навчальних закладів до участі в конкурсі творчих робіт «Що таке героїзм?»
Конкурс присвячено 70-ій річниці визволення України від фашистських загарбників.
Мета конкурсу – відродження традицій патріотичного виховання молоді, збереження пам’яті про учасників Великої Вітчизняної війни, вшанування Героїв АТО, підтримка обдарованих і небайдужих молодих людей.
Ознайомитися з детальними умовами проведення конкурсу та поспілкуватися з організаторами можна буде 28 жовтня в дискусійному клубі «Експертна думка» (вул.. Г. Полуботка, 6а).
Початок заходу о 12:00.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:30
Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.
Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28
Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.
На Чернігівщині триває посівна: аграрії засіяли майже 28 тисяч га ярих зернових і зернобобових 11:26
А це – майже 5% від прогнозованої площі у 572,9 тис. гектарів.
Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22
З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.
21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19
День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression