Військовий психолог Андрій Козінчук поділиться досвідом психологічної підтримки воїнів
Практичний психолог Андрій Козінчук, капітан батальйону спеціального призначення МВС “Київщина”, член ГО “Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій”, відвідає наш обласний центр 28 жовтня та візьме участь у роботі круглого столу на тему “Алгоритм роботи психолога на різних етапах проведення психологічного супроводу військовослужбовців, їхніх родин і переселенців”.
Цей захід проходитиме з 15.00 до 18.00 в приміщенні Обласного військового комісаріату (вул.Гетьмана Полуботка, 70). Очікується, що в роботі круглого столу візьме участь голова Чернігівської обласної ради Микола Звєрєв.
Питання для обговорення:
· Психологічна підготовка мобілізованих та підтримка воїнів, які вже знаходяться в зоні бойових дій;
· Особливості кризової роботи психологів у зонах конфліктів, терактів, бойових дій;
· Як поводитися членам родин воїнів під час ротації та після їхнього повергнення додому;
· Психологічний супровід родин, які втратили своїх рідних;
· Психологічна та медико-соціальна реабілітація демобілізованих військовослужбовців;
· Запровадження іноземного досвіду щодо надання кризової психологічної допомоги;
· Адреси допомоги на Чернігівщині: куди при потребі звертатися жителям міста та області?
Увага! До участі в цьому заході запрошуємо працівників соціальних служб, психологів навчальних закладів, волонтерів, котрі працюють з цими категоріями населення, а також всіх бажаючих! Додаткову інформацію можна отримати за тел.: 050-465-04-94 (Людмила Колесник).
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 12:20
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19
У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).
Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21
Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.
«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09
У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».
Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16
З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.