Телефонна лінія "Суспільство проти корупції”
Управління державної служби Головдержслужби України в Чернігівській області повідомляє, що 26 січня з 15.00 до 16.00 год. відбудеться спільна з Державною податковою адміністрацією в області пряма телефонна лінія "Суспільство проти корупції” з питань забезпечення дотримання антикорупційного законодавства.
На запитання відповідатимуть фахівці Управління державної служби Головдержслужби України в області та Державної податкової адміністрації України в Чернігівській області.
Ви можете звертатись за телефоном в м. Чернігів: 0 (462) 775-011.
Останні новини Чернігівщини
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.