Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 жовтня, 07:04:16

Виборчий марафон

26.10.2014   10:00Агенцiя

26 травня, в день позачергових парламентських виборів, Дискусійний клуб «Експертна думка» спільно з Громадянською мережею ОПОРА, Чернігівськім осередком КВУ та Освітнім центром «Ініціатива» проводить виборчий марафон.

Під час марафону заплановані наступні прес-заходи:

10:00 – Тема: «Початок голосування. Відкриття виборчих дільниць, у тому числі спеціальних. Дотримання кандидатами вимог «дня тиші».
До участі запрошені: представники обласної державної адміністрації та міської ради, активісти мережі ОПОРА, КВУ та Чернігівського освітнього центру «Ініціатива», представники бізнесу.

15:00 – Тема: «Перебіг дня виборів: явка, голосування тимчасових переселенців, перші порушення».
До участі запрошені: голови окружних виборчих комісій, представник Державного реєстру виборців в Чернігівській області, представник УВМС України в Чернігівській області, Голова Чернігівської обласної ради, представник МНС, вимушені переселенців, активісти Єдиного волонтерського центру, мережі ОПОРА, КВУ та Чернігівського освітнього центру «Ініціатива».

20.00 – Тема: «Перші підсумки дня виборів».
До участі запрошені: представники мережі ОПОРА, КВУ, Чернігівського освітнього центру «Ініціатива», «Чернігівського громадського комітету захисту прав людини», представники штабів кандидатів.

Останні новини Чернігівщини

Результати екзіт-полу: Чернігівська міська рада та міський голова.

Результати екзіт-полу: Чернігівська міська рада та міський голова. "Наш край" 22:50

Міський штаб партії «НАШ КРАЙ» має в розпорядженні дані екзит-полу, який проводили на 111 виборчих дільницях в м. Чернігів.

Поліція розказала про порушення, що сталися в день виборів на Чернігівщині

Поліція розказала про порушення, що сталися в день виборів на Чернігівщині 21:37

Станом на 20.00 25 жовтня до поліції Чернігівської області надійшло 93 повідомлення про ймовірні порушення виборчого законодавства.

Підсумки дня виборів у Чернігівській області 21:02

25 вересня о 21.00 у прес-центрі "Чернігівський вибір" пройшла пресконференція про хід голосування у Чернігівській області

Результати екзіт-полу: Чернігівська міська рада та міський голова. Ліга виборців

Результати екзіт-полу: Чернігівська міська рада та міський голова. Ліга виборців 20:47

25 жовтня, під час проведення виборів до місцевих рад в місті Чернігові, Чернігівський обласний відокремлений підрозділ Всеукраїнської Громадської організації «Ліга виборців» опитав на 21 виборчій дільниці 1489 осіб.

Прес-конференція про день голосування у прес-центрі "Чернігівський вибір" о 17.00 17:16

25 вересня о 17.00 у прес-центрі "Чернігівський вибір" пройшла пресконференція про хід голосування у Чернігівській області