Дебати між кандидатами на місце парламентаря за мажоритарним округом № 209
Громадянська мережа ОПОРА у партнерстві з Дискусійним клубом «Експертна думка» та Громадським телебаченням знову запрошують на дебати між кандидатами у народні депутати. Так, 22 жовтня об 11.00 у Ніжинському міському будинку культури будуть проведені дебати між кандидатами на місце парламентаря за мажоритарним округом № 209.
За умовами проекту, учасники будуть забезпечені рівними можливостями для інформування виборців про основні засади своєї передвиборної програми, а також власних думок щодо проблематик, зазначених у рамках заходу.
Захід складатиметься з трьох частин: блок питань від модератора, питання від кандидатів до своїх опонентів, спілкування з пресою та всіма присутніми.
Запрошуються представники засобів масової інформації та громадські активісти.
Контактна особа – Ольга Рись, (093) 790 90 94, poliscnua@gmail.com
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.