Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 02:31:36

Засідання за "круглим столом" "Мирні ініціативи Президента та пропоновані реформи. Обговорення"

15.10.2014   15:00Агенцiя

15 жовтня відбудеться засідання за "круглим столом" "Мирні ініціативи Президента та пропоновані реформи. Обговорення".
Мова йтиме про важливість прийняття та втілення в життя мирних ініціатив Президента України, закріплених Мінськими домовленостями, а також недопущення порушення умов договору у майбутньому.
Учасники засідання обговорять негативний вплив військових дій на соціально-економічну ситуацію України в цілому та донецького регіону зокрема.
Крім цього, йтиметься про історичний досвід вирішення подібних конфліктів на пострадянському просторі та в світовій практиці військових конфліктів.

Організатор: Чернігівська ОДА.

Початок заходу: 15:00 год.

Місце проведення: м. Чернігів, вул. Шевченка, 105-а, Навчально-методичний центр Федерації профспілкових організацій Чернігівської області, аудиторія № 201.

Контактний телефон: (04622) 67-57-59.
 

Останні новини Чернігівщини

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу 16:17

26 лютого голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів об’єднане засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і тимчасової протиепідемічної комісії щодо координації роботи із запобігання занесенню та поширенню на території області випадків захворювання коронавірусом.

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови "Дворянського зібрання" на Валу 16:08

27 лютого на засіданні 52-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання депутати підтримали питання щодо визначення відповідального управління міської ради, якому буде доручено провести необхідні заходи, пов’язані зі знесенням багаторічної недобудови на Валу, з урахуванням однієї правки.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 12:55

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Капелі бандуристів - 10 років

Капелі бандуристів - 10 років 12:48

Своє перше десятиліття відзначив один з найунікальніших бандурних колективів України — Капела бандуристів імені Остапа Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Затвердили бренд міста

Затвердили бренд міста "Ніжин-завжди різний" 12:16

26 лютого на черговій 68 сесії Ніжинської міської ради VII скликання було прийнято важливе рішення для громади «Про організаційні заходи щодо визначення бренду міста Ніжина».