Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 01:04:17

Круглий стіл "Чи змінить майбутній парламент країну: старі та нові виклики"

15.10.2014   14:30Агенцiя

· Як депутати чинної Ради голосували за ключові для країни законопроекти?
· Які уроки потрібно винести майбутньому парламенту з діяльності Верховної Ради України 7 скликання?
·Які вимоги ставить суспільство перед майбутнім складом Верховної Ради України стосовно реформування країни? Чи готові політики їх виконувати?
Над цими питаннями дискутуватимуть представники політичних партій, кандидати в народні депутати, члени Коаліції громадських організацій «За відповідальну Раду!» під час Круглого столу «Чи змінить майбутній парламент країну: Старі та нові виклики», який розпочнеться 15 жовтня о 14:30 (середа) у конференц-залі готелю «Придеснянський» (вул. Шевченка, 99 а, 1 поверх).
В рамках круглого столу буде презентований буклет «Путівник виборця: Політична відповідальність Верховної Ради України 7-го скликання», який містить результати дослідження Центру політичних студій та аналітики щодо голосування діючого парламенту по 45 законопроектам у сферах допомоги армії, боротьби з корупцією, євроінтеграції та реформуванні виборчого законодавства.
Крім того, буде оголошено, які з політичних партій підписали з Коаліцією громадських організацій «За відповідальну Раду!» Меморандум щодо підтримки у майбутньому парламенті 11 першочергових для країни законопроектів у трьох сферах: боротьба з корупцією та підвищення прозорості влади; захист прав та свобод людини; реформа партійного будівництва.
У заході візьмуть участь:
представники ЗМІ, кандидати в народні депутати в одномандатних виборчих округах області, представники політичних партій, громадські активісти.
Просимо учасників попередньо зареєструватися за адресою cpsa.chernigiv@gmail.com
З запитаннями по змісту Круглого столу звертайтесь за телефоном 093-373-69-15

Останні новини Чернігівщини

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу 16:17

26 лютого голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів об’єднане засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і тимчасової протиепідемічної комісії щодо координації роботи із запобігання занесенню та поширенню на території області випадків захворювання коронавірусом.

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови "Дворянського зібрання" на Валу 16:08

27 лютого на засіданні 52-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання депутати підтримали питання щодо визначення відповідального управління міської ради, якому буде доручено провести необхідні заходи, пов’язані зі знесенням багаторічної недобудови на Валу, з урахуванням однієї правки.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 12:55

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Капелі бандуристів - 10 років

Капелі бандуристів - 10 років 12:48

Своє перше десятиліття відзначив один з найунікальніших бандурних колективів України — Капела бандуристів імені Остапа Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Затвердили бренд міста

Затвердили бренд міста "Ніжин-завжди різний" 12:16

26 лютого на черговій 68 сесії Ніжинської міської ради VII скликання було прийнято важливе рішення для громади «Про організаційні заходи щодо визначення бренду міста Ніжина».