Громадська акція “Чернігівці за мирне врегулювання конфлікту на Донбасі”
17 серпня, в середу, об 11.00 біля храму св. Катерини відбудеться громадська акція “Чернігівці за мирне врегулювання конфлікту на Донбасі”.
5 вересня Президент України Петро Порошенко, представник ОБСЄ Посол Хайді Тальявіні посол Росії в Україні Михайло Зурабов та представники самопроголошених ДНР та ЛНР підписали Угоду про перемир’я. Цим самим Україна продемонструвала своє бажання миру, а не війни. Проте інші сторони, що підписали Угоду постійно порушують укладений договір.
Дотримання Мінського перемир’я дуже актуальне для Чернігівщини, адже декілька тисяч чернігівців бере участь в АТО, окрім того наша область є прикордонною і російські війська на кордонах, аж ніяк не є примарами.
Тому громадське формування «Самооборона Чернігівщини» запрошує всіх бажаючих приєднатися до нашої акції і разом помолитися за настання миру та за єдину, соборну Україну.
Організатор «Самооборона Чернігівщини»
Останні новини Чернігівщини

Розкажи про ветеранські гранти… 09:50
По всій Україні наразі триває національна кампанія з інформування громадськості про можливість отримання гранту від держави на створення або розвиток бізнесу для ветеранів (ветеранок), осіб з інвалідністю внаслідок війни та їх подружжя. Гранична сума гранту - 1 млн грн.
Бути поруч у часи випробувань: як заклади освіти Чернігівщини долучилися до проведення Дня ментального здоров’я 09:47
Сьогодні в Україні та світі відзначають День ментального здоров’я – нагадування про важливість відкрито говорити про свій емоційний стан, дбати про психічну стабільність, ефективно підтримувати одне одного.
Хотіла отримати «грошову допомогу», а втратила понад 30 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв 09:40
Шахраї в соцмережах активно поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліція вкотре закликає громадян бути пильними, не переходити за сумнівними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток чи паролі нібито для «зарахування коштів».

13 жовтня: цей день в Україні і світі 09:36
ДЕНЬ 1328 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1328 RUSSIAN AGRESSION
Поліцейські Чернігівського райуправління викрили дует викрадачів мотоциклів 10:32
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з поліцейським офіцером громади викрили двох молодиків, причетних до незаконного заволодіння мотоциклами в селах Чернігівського району.