Благодійний ярмарок "Підтримай солдата Чернігівщини"
20 вересня (субота) з 14,00 до 19,00 на початку Алеї Героїв в м. Чернігові пройде БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК «ПІДТРИМАЙ СОЛДАТА ЧЕРНІГІВЩИНИ» з метою збору коштів для 13, 14 батальйонів та 1-ї танкової бригади.
В програмі:
-продаж товарів ручної роботи чернігівських майстрів, патріотичної символіки, літератури та одягу;
-продаж комісійних товарів;
-аукціон;
-програма для дітей, ігри, конкурси;
-патріотична музика, виступи, поетичні читання;
-лекції з цивільної оборони, надання першої медичної допомоги та ракурс в історію;
-фотосесія з героями козацької доби;
-військова пошта «Лист солдату», польова кухня;
-мастер класи по “hand made” та патріотичний фейс арт;
-сеанси масажу та багато іншого.
Організатор ГФ «Самооборона Чернігівщини» запрошує всіх відвідати благодійний ярмарок. В програмі багато цікавого і ви зможете провести чудово час. А заодно допомогти військовим Чернігівщини. На зібрані кошти планується купити тепловізор та прибор нічного бачення. Адже ці засоби дороговартісні, але конче необхідні нашим бійцям. Україна переможе! І хтось воює на передовій, а хтось має підтримувати руки бійців з тилу!
Останні новини Чернігівщини
2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21
Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).
Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26
З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
28 січня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression
У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20
27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.