Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 29 вересня, 21:36:24

Презентація книги: Повстанці Одещини і Придністров’я

26.08.2014   14:00Агенцiя

Нині Одеса заявляє про себе, як про місто у якому вільний, козацький дух жорстко відбиває  російські агресивні зазіхання. Корені сучасності заховані в давніх подіях.  
26 серпня, у вівторок, о 14.00 у КМЦ «Інтермеццо» (Чернігів, вул.. Шевченка, 9) відбудеться презентація історичного дослідження Сергія Богана «Повстанці Одещини і Придністров’я: Антикомуністичний повстанський рух на Південному Заході України у  1920-1923 рр.  Історичний  нарис».
Антибільшовицький рух на українських землях у 20-х роках ХХ століття - це досі позбавлена об'єктивізму сторінка української історії. Упродовж цілої епохи правдиву історію цього руху ретельно приховували архіви, замовчували не лише представники правлячого в СРСР режиму, історики, а й самі колишні повстанці. Комуністична влада та її репресивний апарат навчили українців міцно тримати язика за зубами. Саме тому такий масовий збройний рух в Україні залишив по собі таку обмежену (порівняно з іншими історичними подіями ХХ століття) мемуарну та історичну літературу.
Утім приходить час, коли таємне стає відомим і коли з'являється можливість пролити світло на давноминуле, але не забуте.
Сергій Боган – кандидат історичних наук, дослідник повстанського антикомуністичного руху, повстанець за покликанням та способом життя. Ще у 1992 році, навесні, у сімнадцятирічному віці добровольцем брав участь у Придністровському збройному конфлікті в лавах УНА-УНСО.
Нині Сергій Боган заступник керівника Одеської обласної організації ВО «Свобоода».  
Прес-служба КМЦ «Інтермеццо»

Останні новини Чернігівщини

Особливості проходження державної служби

Особливості проходження державної служби 17:36

обговорювали 29 вересня під час третього заняття за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Управління персоналом в органах державної виконавчої влади" в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів для начальників відділів (завідувачів секторів) управління персоналом структурних підрозділів обласної державної адміністрації, апарату районних державних адміністрацій, на яких покладено обов’язки щодо здійснення кадрової роботи.

Виявлено 100 нових випадків COVID-19

Виявлено 100 нових випадків COVID-19 16:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 29 вересня в області зафіксовано 100 нових випадків COVID-19.

Прилуки: військовій частині А4245 65 років

Прилуки: військовій частині А4245 65 років 14:56

25 вересня відбулися урочистості з нагоди відзначення 65-річчя з дня заснування військової частини А4245.

Довибори на нашому 208 окрузі з кожним днем стають все більш

Довибори на нашому 208 окрузі з кожним днем стають все більш "радикальними" 14:49

Вже зрозуміло, що чесно боротися за перемогу мої опоненти не те що не збиралися, а навіть і не думали.

Ніжин: відбулися засідання постійних депутатських комісій

Ніжин: відбулися засідання постійних депутатських комісій 14:44

Усі питання з порядку денного були детально вивчені та рекомендовані для розгляду на черговому пленарному засіданні Ніжинської міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини