Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 липня, 01:14:12

Tренінг "Мистецтво ефективних комунікацій та спілкування із засобами масової інформації"

24.07.2014   09:00Агенцiя

До уваги представників НГО, ініціативних груп, установ охорони здоров‘я, центрів соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді!!!
Запрошуємо Вас на тренінг:
«Мистецтво ефективних комунікацій та спілкування»
із засобами масової інформації»

24 липня 2014 р., м. Чернігів

Участь у тренінгу безкоштовна!!!

Місце проведення:  Готель «Україна», конференц-зал

Реєстрація учасників: 9.00-9.30

Контактна особа: Регіна Гусак  066 209 55 05, 063  402 73 03

Електронна адреса: Reginah@ukr.net

Кількість учасників:     до 15 осіб

Тренери:

Олена Панченко, менеджер з комунікацій проекту БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї»
Ірина Скорбун, менеджер проектів БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї»

Програма тренінгу

9.30 – 9.45 Знайомство з учасниками, їх очікуваннями
9.45 – 10.15 Відеозапис інтерв’ю та виступів – практичні вправи

10.15 – 12.00    Успішне спілкування з медіа: поради на щодень
Частина 1: теорія + практика
• як професійно спілкуватися з журналістами та зрозуміти логіку думок репортера;
• про що варто подумати до, під час і після інтерв'ю "ю;
• як сформулювати і успішно передати журналісту вашу точку зору;
• форми спілкування з пресою;
• види інтерв'ю та практичні поради (у прямому ефірі, в запису);
• ваші можливості, права та обов’язки при спілкуванні зі ЗМІ.

12.00 – 13.00    Обід

13.00 – 14.30    Успішне спілкування з медіа: поради на щодень (продовження)
Частина 2: теорія + практика
• «захист» та «наступ» при спілкуванні з журналістами;
• особливості побудови повідомлення (головна думка та інші складові);
• розробка повідомлення: практичні вправи;
• методи та форми обгрунтування.

14.30 – 15.00    Повторний запис. Обговорення. Запитання – відповіді.

15.00 Завершення тренінгу
Попередній запис для участі у заході відбувається до 21 липня за телефонами 066 209 55 05, 063 402 73 03,  або за електронною адресою Reginah@ukr.net

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини