Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 23 січня, 14:42:45

Нарада з питань: реалізації основних напрямів державної політики у галузі охорони довкілля

16.07.2014   10:00Агенцiя

Нарада з питань: реалізації основних напрямів державної політики у галузі охорони довкілля; щодо створення комунального закладу “Регіональний ландшафтний парк “Ялівщина” Чернігівської обласної ради”; обговорення проекту обласної програми регламентування чисельності безпритульних тварин гуманними методами; про підсумки роботи Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації в І півріччі 2014 року (за участю Лубенцова К.В. – заступника голови облдержадміністрації).
Зал засідань Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації.
Початок о 10:00.

Останні новини Чернігівщини

Переоформити автівку, куплену через фінансовий лізинг, стало простіше: що змінилося з 1 січня 13:17

Цього року відбулися зміни щодо переоформлення транспортних засобів, які фізичні чи юридичні особи придбали за договором фінансового лізингу. Так, з 1 січня перереєструвати автівку можна навіть у разі внесення лізингодавця до Єдиного реєстру боржників.

На Корюківщині поліцейські затримали торгівця наркотиками

На Корюківщині поліцейські затримали торгівця наркотиками 11:35

Оперативники та слідчі Корюківського районного відділу поліції викрили незаконну діяльність 28-річного жителя Корюківки, який систематично займався збутом наркотичних засобів. Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:03

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

23 січня: цей день в Україні і світі 10:32

День 1430 Російська агресія - Day 1430 Russian aggression

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини