Олег Тягнибок зустрінеться з журналістами Чернігова
28 січня голова Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок прибуде на Чернігівщину. Мета приїзду – зустріч з жителями області та вшанування героїчного чину крутянців. Зокрема на 28 січня заплановані зустрічі з чернігівцями та прилучанами. Крім виступу голови об’єднання, заплановані звіти про роботу депутатів Прилуцької міської та районної рад. 29 січня політик візьме участь у заходах із вшанування пам’яті героїв Крут та зустрінеться з жителями Ніжинщини.
28 січня о 12:00 лідер ВО «Свобода»Олег Тягнибок проведе прес-конференцію в Чернігові у приміщенні Товариства «Просвіта».
Останні новини Чернігівщини
«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54
Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.
Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур 11:52
Станом на 4 грудня три області України вийшли у лідери за валовим збором зернових та зернобобових культур. Першість утримує Чернігівська область, впевнено випереджаючи Хмельниччину та Вінниччину.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:23
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
9 грудня: цей день в Україні і світі 08:48
День 1385 Російська агресія - Day 1385 Russian aggression
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.