Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 січня, 13:57:58

Як забезпечують реалізацію державної гендерної політики на Чернігівщині?

11.06.2014   11:00Агенцiя

11 червня об 11:00 в готелі «Профспілковий» (вул.Шевченка, 105-а, 2-й поверх, к.202) відбудеться круглий стіл з метою підведення підсумків проекту «Проведення громадського функціонального обстеження місцевих органів влади для підвищення ефективності державної гендерної політики», що здійснювався ГО «Центр політичних студій та аналітики» за сприяння Посольства Нідерландів та у співпраці з офісом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.
Під час заходу будуть висвітлені результати проекту, який відбувався впродовж січня-травня 2014 р., обговорені питання реалізації гендерної політики у Чернігівській та інших областях України, інституційної спроможності місцевих органів влади реалізовувати державну гендерну політику. Громадські активісти та представники місцевих органів влади спробують визначити найбільш проблемні питання, що заважають якісній реалізації державної гендерної політики на місцевому рівні та можливі шляхи їх подолання.
До участі в заході запрошуються представники Чернігівської облдержадміністрації, обласної ради, Чернігівської райдержадміністрації, Чернігівської міської ради, до чиїх повноважень належить реалізація державної політики у сфері забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків; представники громадських організацій, що опікуються питанням забезпечення гендерної рівності; журналісти; регіональний координатор зі зв’язків із громадськістю офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту 13:25

27 січня, в усьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Ця пам’ятна дата запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй від 1 листопада 2005 року.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові 12:42

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини 12:25

Минулого тижня під час робочої поїздки на Корюківщину голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко разом із Корюківським міським головою Ратаном Ахмедовим відвідали ТОВ «Слав-Форест». Це найбільший завод з переробки деревини в області. Обсяг інвестицій – 10 мільйонів євро.

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні 12:12

Минулого року у Чернігові в мікрорайоні Масани відкрили новий сучасний дошкільний освітній заклад №3 «Дитяча Академія».

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі 12:03

Колектив “Ґердан” добре знайомий любителям музики — і не тільки в Україні, а й далеко за її межами, його можна назвати одним з мистецьких символів Прикарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини