Музичний відпочинок "Білет до Одеси, або Пароход пливе "АНЮТА"
"… Одесса - довольно красивый город на нашем Юге и чьем-то Севере на берегу Черного моря. Жуют здесь все и всегда - семечки, креветки, копченую рыбку, раков, виноград. Лучшие в стране рты не закрываются ни на секунду: хрумкают, лузгают, щелкают, посапывают, слушают ртом. Рты прекрасные - смесь украинской, русской, греческой и еврейской породы. Вся жизнь на берегу моря: там жарят, варят и кричат на детей. Для постороннего уха - в Одессе непрерывно острят, но это не юмор, это такое состояние от жары и крикливости…"
М.Жванецький
Кращі одеські пісні будуть ніжити ваші вуха, а запальні танці радуватимуть око. Замовляйте квитки на наш пароплав!
За п'ятдесят гривень Ви побачите узбережжя, море, морський порт, одеські двори. На Вас чекає бар з прохолоджувальними напоями, туалет та задоволення.
В головних ролях діють:
Міша - засл.арт.О.БИШ
Тьотя Сіма - засл.арт.Л.ВЕСЕЛОВА
Софья Генріховна - арт. Ю.МАТРОСОВА
В інших ролях:
Льоня – арт. Р.ПОКРОВСЬКИЙ
Тьотя Роза - арт.Т.САЛДЕЦЬКА
Маня– арт. І.АТРОЩЕНКО
Лара - арт. О.СІРОТОВА
Юленька - арт.К.ШИРОКОРАД
Даша – арт. Р.ОСТАПКО
Льова - арт.М.ПОНОМАРЕНКО
Катя – арт.Р.КУЧЕРОВА
Іван – студ.Р.БУГАЙ
Гриша - студ. М.БІЧУК
Літературна композиція Алли ПУШКІНОЇ
Постановка Геннадія КАСЬЯНОВА
Інсталяція в фойє та живописне панно Олена СОЛОВЙОВА
Хореографія Олени ТІПАЛОВОЇ
Хормейстер Сніжана СВЕТЕНОК
Аранжування - Михайло ГРЕБЕНІК, Віктор САВЧЕНКО
Прем'єра – 1 червня 2012 року
Місце проведення: Чернігівський Молодіжний театр
14000, Україна, м. Чернігів, вул. Родімцева, 4
Для довідок: тел. (+38 0462) 77-49-53, 77-89-48;
e-mail: mt.ch@ukr.net
Останні новини Чернігівщини
НМТ 2026: реєстрація, етапи та дати проведення – на брифінгу в ОВА 17:06
П’ятого березня стартувала реєстрація для участі в основних сесіях національного мультипредметного тесту (НМТ), яка триватиме до другого квітня. Про ключові аспекти цьогорічного тестування сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА розповів начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика.
Досягнення чернігівських школярів на обласному та всеукраїнському рівнях 17:02
Учні та учениці закладів освіти Чернігова здобули 19 перемог в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та 17 перемог у конкурсі-захисті Малої академії наук, а також уже мають перші досягнення на всеукраїнському рівні. Про це інформує начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.
Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини 17:01
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям Чернігівського району в організації незаконного переправлення військовозабов’язаного через державний кордон України, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.
Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16
Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.
Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11
Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.