Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 червня, 00:33:43

Музичний відпочинок "Білет до Одеси, або Пароход пливе "АНЮТА"

05.06.2014   19:00Агенцiя

"… Одесса - довольно красивый город на нашем Юге и чьем-то Севере на берегу Черного моря. Жуют здесь все и всегда - семечки, креветки, копченую рыбку, раков, виноград. Лучшие в стране рты не закрываются ни на секунду: хрумкают, лузгают,  щелкают, посапывают, слушают ртом. Рты прекрасные - смесь украинской, русской, греческой и еврейской породы. Вся жизнь на берегу моря: там жарят, варят и кричат на детей. Для постороннего уха - в Одессе непрерывно острят, но это не юмор, это такое состояние от жары и крикливости…"


М.Жванецький
Кращі одеські пісні будуть ніжити ваші вуха, а запальні танці радуватимуть око. Замовляйте квитки на наш пароплав!
За п'ятдесят гривень Ви побачите узбережжя, море, морський порт, одеські двори. На Вас чекає бар з прохолоджувальними напоями, туалет та задоволення.

В головних ролях діють:
 
Міша - засл.арт.О.БИШ
Тьотя Сіма  - засл.арт.Л.ВЕСЕЛОВА
Софья Генріховна - арт. Ю.МАТРОСОВА
 
В інших ролях:
 
Льоня – арт. Р.ПОКРОВСЬКИЙ
Тьотя Роза  - арт.Т.САЛДЕЦЬКА
Маня– арт. І.АТРОЩЕНКО
Лара - арт. О.СІРОТОВА
Юленька - арт.К.ШИРОКОРАД
Даша – арт. Р.ОСТАПКО
Льова - арт.М.ПОНОМАРЕНКО
Катя – арт.Р.КУЧЕРОВА
Іван – студ.Р.БУГАЙ
Гриша - студ. М.БІЧУК

Літературна композиція Алли ПУШКІНОЇ
Постановка Геннадія КАСЬЯНОВА
Інсталяція в фойє та живописне панно Олена СОЛОВЙОВА 
Хореографія Олени ТІПАЛОВОЇ
Хормейстер Сніжана СВЕТЕНОК
Аранжування - Михайло ГРЕБЕНІК, Віктор  САВЧЕНКО

Прем'єра – 1 червня 2012 року

Місце проведення: Чернігівський Молодіжний театр
14000, Україна, м. Чернігів, вул. Родімцева, 4
Для довідок: тел. (+38 0462) 77-49-53, 77-89-48;
e-mail: mt.ch@ukr.net

Останні новини Чернігівщини

Робоча група продовжує підготовку Стратегії розвитку Чернігівської громади 16:41

У Чернігові продовжується робота над розробленням проєкту Стратегії розвитку Чернігівської міської територіальної громади на період до 2027 року (з перспективою до 2034 року) та Плану заходів з її реалізації на 2026–2027 роки.

Збірна України з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору — переможець міжнародного турніру в Севільї 16:19

З 11 до 14 червня в місті Севілья (Іспанія) відбувся міжнародний турнір з футзалу серед осіб з порушеннями зору.

Механізм проведення виплати разової грошової допомоги до Дня Незалежності України у 2026 році 15:28

У 2026 році розширено перелік категорій осіб, яким грошова допомога виплачується автоматично – більшості отримувачів додатково звертатися за виплатою не потрібно.

Майже 1300 випускників Чернігівщини отримали свідоцтва з відзнакою 14:34

У 2025/2026 навчальному році випускниками 11 класів стали 5685 учнів. З них, 588 школярів отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту з відзнакою. Серед закладів освіти регіонального підпорядкування таких випускників 79.

Увага! Інформація щодо оцифрування трудових книжок після 10 червня 2026 року 13:49

Страхувальники, які не подали на оцифрування паперові трудові книжки, застраховані особи, які не зробили цього самостійно, зможуть це здійснити й після 10 червня 2026 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини